İl Genel Meclis Üyeleri, Vali Akın'ı Ziyaret Etti

Barbaros Dulkadiroğlu başkanlığındaki İl Genel Meclis Üyeleri, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kırşehir Haberleri 5 Haziran 2018 20:09
İl Genel Meclis Üyeleri, Vali Akın'ı Ziyaret Etti
-A +A

                  Barbaros Dulkadiroğlu başkanlığındaki İl Genel Meclis Üyeleri, Kırşehir Valisi İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
                  Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte hareket ederek güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.
                  Kırşehir’in gelişip büyümesinde meclis üyelerinin büyük katkılarının olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “İl Genel Meclis Üyelerimizin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek ilimizin ve halkımızın yararına kararlar alması çok önemli. İlimiz Meclis Üyelerinin bu anlayışla çalıştıklarını görmek bizleri son derece mutlu etmektedir. Malumunuz İl Genel Meclis Üyeleri aldıkları kararlarla İl Özel İdaresinin il genelindeki hizmetlerine yön verirler. Alınan kararların ihtiyaca göre gerçekleştirilmesi çok önemli. İnşallah birlikte çalışacağımız süre içerisinde bu anlayışla görev yapacağız. İl Genel Meclisi Başkanımıza ve üyelerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
                  İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve Meclis üyeleri de Vali Akın'a hayırlı olsun dileklerini sundular. Ziyaret, meclis üyelerinin Vali İbrahim Akın ime yaptıkları karşılıklı fikir alış-verişi ile sona erdi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı