İlhan Taş ve Serhat Genç'in nikahı kıyıldı

Çınar Kırşehir Gazetemizde uzun yıllar muhabir olarak başarılı bir şekilde görevini yapan İlhan Taş, Serhat Genç ile hayatını birleştirdi.

Kırşehir Haberleri 6 Mayıs 2019 13:29
İlhan Taş ve Serhat Genç'in nikahı kıyıldı
-A +A

         Çınar Kırşehir Gazetemizde uzun yıllar muhabir olarak başarılı bir şekilde görevini yapan İlhan Taş, Serhat Genç ile hayatını birleştirdi.
         26 Temmuz'da organize edilecek muhteşem bir düğünle Kırşehir'den ayrılacak olan İlhan Taş ile Serhat Genç'in düğün öncesinde Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen nikah törenine yüzlerce davetli katıldı. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından salona gelen genç çift, nikâh memuru ve şahitlerin gelmesiyle birlikte nikâh törenine geçildi.Gerçekleşen nikâh törenine Çınar Kırşehir Gazetesi Yazı işleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal, Çınar Kırşehir Gazetesi Muhabiri Ceyda Çelik, basın camiasıyla birlikte birçok davetli katıldı. Gamze Genç ve Bahar Taş da İlhan ve Serhat çiftinin bu mu mutlu günlerinde nikah şahidi olarak genç çifte destek oldular.
         Nikah töreninin ardından çok mutlu olduğunu ifade eden İlhan Taş şu ifadelere yer verdi: “Bugün gerçekleşen törenle hayatlarımızı resmiyette birleştirdik. Aile birbirine muhtaç olan, birbirine destek olan, birbirine güvenen demektir. Ailenin temel elementleri eşlerdir. Aile insan varlığının devamının kaynağıdır.Kuran daRabbimiz ailenin iki sütunu iki direği olan kadın ve erkek için Allah herikisine de farklı yetenekler bahşetmiştir der. Bunun anlamı Kadın ve erkekbirbirinin yerini tutmayan eşitlerdir. Evet eşittirler fakat birbirininyerini tutamazlar.Şunu unutmamak gerekir ki aileyi bir arada tutan sevgi, saygı, inançtır. Bu düşünceler üzerine hayatlarımızı birleştirdik. İlk siz değerli meslektaşlarım olmak üzere bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz.”
         Nikâhın kıyılmasının ardından, törene gelen akrabalar, arkadaşlar ve davetliler, tek tek genç çiftle fotoğraf çektirerek, ömür boyu mutluluklar dilediler.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı