SICAK HABER

İran'da KOBİ Fuarı Düzenlenecek!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, İran'da düzenlenecek olan KOBİ Fuarı'na ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yayınladı.

Kırşehir Haberleri 23 Temmuz 2018 19:08
İran'da KOBİ Fuarı Düzenlenecek!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, İran'da düzenlenecek olan KOBİ Fuarı'na ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla bir duyuru yayınladı.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılar duyuruda, katılmak isteyen KOBİ'lerin en geç bugün mesai saati bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerektiği kaydedilerek şu ifadelere yer verildi: "İran'daki muadilimiz olan İran Küçük İşletmeler ve Sanayi Parkları Kurumu (ISIPO) 12 Ağustos gününü Milli KOBİ Günü ilan etmiş olup, 12-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Tahran'da ilkini düzenleyeceği İran Küçük İşletmeler Fuarı'na (KOBİran-2018) Gıda, Gıda İşleme, Otomotiv, Petrokimya ve Kimya, Plastik, Elektronik ve Ev Eşyaları, Farmasotik ve Sanitasyon, Tekstil ve Deri ile Aksesuarları sektörlerinden KOBİ'lerimizi katılmaya çağırmaktadır. 12 Ağustos'ta Milli KOBİ Günü şerefine düzenlenecek olan KOBİ Konferansı ile başlayacak olan etkinlik boyunca ürün ve hizmetlerin sergilenmesi yoluyla pazarda tedarik zinciri imkanlarının sağlanması ve ikili iş görüşmeleri ile teknoloji ve inovasyon ile uluslararasılaşma alanlarında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılması amaçlanmaktadır. Etkinlik çerçevesinde KOBİ'lerimiz İran'da bulunan KOBİ'lerle tanışma, teknoloji ve krıow-how transferi ile çeşitli ortaklık fırsatlarını değerlendirme imkanı bulacaklardır.  lSIPO'nun uygun göreceği 5 KOBİ'ye ücretsiz olarak 12 m2 fuar alanı (1 masa, 2 sandalye ve elektrik bağlantıları olan) ile l O-l S Ağustos 2018 tarihleri arasında konaklama (10 Ağustos 2018 saat 14:00'da giriş ve 15 Ağustos 2018 saat 12:00'da çıkış olacak şekilde kahvaltı, ücretsiz internet ve TV dahil sadece bir firma temsilcisi için 5 gece 6 gün çift kişilik oda) sağlanacaktır. Ayrıca 5 KOBİ'ye de sadece fuar alanı ücretsiz olarak sağlanabilecektir.
         Katılmak isteyen KOBİ'lerimizin, 24 Temmuz 2018 tarihine kadar; faaliyet gösterdiği sektör ve sunduğu ürün ve hizmetlerine ilişkin mümkünse İngilizce kısa bilgilerini iletmeleri gerekmektedir."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı