İYİ Parti’den Çınar’a Ziyaret

İYİ Parti Kırşehir Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Ender Yasin Bahadır, her alanda projeler üreterek, daha aktif olacaklarını ifade etti.

Kırşehir Haberleri 23 Ekim 2019 13:49
İYİ Parti’den Çınar’a Ziyaret
-A +A

          İYİ Parti Kırşehir Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Ender Yasin Bahadır, her alanda projeler üreterek, daha aktif olacaklarını ifade etti. Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ile Gençlik Kolları’nın yeni Başkanı Ender Yasin Bahadır ve yönetim kurulu üyeleri gazetemiz Çınar Kırşehir’i ziyaret ederek, yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
          İYİ Parti, Kırşehir Gençlik Kollarında partinin kuruluşundan itibaren görev yapan Çağatay Dağıstan’ın işlerinin yoğun olması nedeniyle görevini Ender Yasin Bahadır’a bıraktığını belirten İl Başkanı Müfit Göçen, “Bu bir nöbet değişimi Gençlik Kolları Başkanımız Dağıstan görevini özel durumları nedeniyle bırakıyor. Gençlik Kolları Genel başkanlığımızca Ender Yasin Bahadır, bu göreve atandı. Gençlik kollarımızdan isteğimiz sürekli projeler üretsinler.
          Gençlerimizin ve halkımızın yanında olsunlar, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunsunlar. Biz de bunların bu projelerine her türlü destek ve katkıyı sunalım” dedi. Ender Yasin Bahadır ise, kendisine bu görevi layık görenleri mahcup etmemek için çalışacaklarını ifade ederek, “Biz gençler asla partizanlık içinde olmadan, Kırşehir’de bütün gençlerle irtibat içinde olup, hem onların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz, hem de onlarla birlikte ilimizdeki sosyal ve kültürel etkinlikler yapmak istiyoruz. Çünkü Gençlerimizin her alanda söz sahibi olmalarına ihtiyaç vardır. Çünkü ülkemizin ve Kırşehir’in iyilere ihtiyacı vardır” dedi. 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/12%20Kas%C4%B1m%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı