Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü'ne Gelin Akını

Yeni çiftlerin mekanı Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü Kaman ve Mucur ilçelerinde bulunan ve her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü düğün yapan çiftlerin doğal fotoğraf çektirme mekanı oldu.

Kırşehir Haberleri 3 Temmuz 2018 19:09
Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü'ne Gelin Akını
-A +A

                Yaz mevsimin gelmesi ile birlikte Kırşehir’de düğün sayısı artmaya başladı.
                Yeni çiftlerin mekanı Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü Kaman ve Mucur ilçelerinde bulunan ve her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü düğün yapan çiftlerin doğal fotoğraf çektirme mekanı oldu. Doğal güzellikleriyle dikkat çeken Japon Bahçesi ve Seyfe Gölü özel günlerini ölümsüzleştirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği yer oldu. Mekanların eşsiz manzarasında fotoğraf çekinenler arasında evlenen çiftler de yer almaya başladı.
                Japon kültürünün izleri düğüncülerin de ilgisini çekti. Düğün fotoğrafları için stüdyoları tercih eden çiftler ise şimdilerde Japon Bahçesi'ne giderek fotoğraf çekinmeyi tercih ediyor. Park hafta sonları adeta gelinliğe bürünüyor. Hafta sonları parka yaklaşık evlilik hazırlığındaki 15-20 çift geliyor. Zaman zaman çiftler diğer fotoğraf çekinenleri beklemek zorunda kalıyor. Çiftler, doğal güzellikler içerisinde çekilen fotoğrafları daha güzel bulduklarını, bunun için Kaman Japon Bahçesi'ni tercih ettiklerini ifade ediyor. Pek çok düğün fotoğrafçısı da ekmeğini bu parktan çıkarıyor. Park artık düğün fotoğrafçılarının uğrak yeri oldu.
                Öte yandan bu yıl yağışlarla kendini toparlayan Seyfe Gölü de hafta sonları yeni evlenecek olan çiftlerin ilgisini çekmeye başladı. Flamingoların renklendirdiği Seyfe Gölü'nde çiçeği burnunda çiftler doğal ve güzel kareler yakalamak için hafta sonları Mucur'un yolunu tutuyor. Mucur'a bağlı Geycek ve Mucur Köyü sınırında bulunan rüzgar türbinlerinin da bu karelerde yer almasını isteyen çiftler muhteşem manzarası ile bu güzelliklere hayran kaldıklarını ifade ediyorlar.  
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı