SICAK HABER

Kahraman ve Cihan Sordu, Muzaffer Aslan Cevapladı!

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan: "AK Parti, hizmetin devam adresidir; 24 Haziran'da bir kez daha fırsat verilmeli"

Kırşehir Haberleri 12 Haziran 2018 20:15
Kahraman ve Cihan Sordu, Muzaffer Aslan Cevapladı!
-A +A

ASLAN: "KIRŞEHİR'İN DERDİNE DERMAN OLACAK TEK PARTİ; AK PARTİ'DİR"
                 AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran seçimleri ile ilgili Çınar Kırşehir Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Aslan, Kırşehir'in AK Parti iktidarında çok önemli hizmetlerden faydalandığını belirterek, "2023 vizyonunu kazanmamız için AK Parti ile yola devam demeliyiz. Güven ve istikrarın devamı için AK Parti iktidarının gerekli olduğunu görüyoruz. Kırşehir'deki vatandaşlarımız da, 'Hizmeti yaparsa bunu yine AK Parti yapar' düşüncesi taşımaktadır. 24 Haziran'da, pırıl pırıl iki arkadaşımızı Meclis'e gönderir ve ülke genelinde 16 yıllık AK Parti iktidarının devam etmesi için güçlü destek verirsek, bundan Kırşehir yararlanır. Bu nedenle 24 Haziran seçimlerine, 'Vakit Kırşehir Vakti' sloganı ile hazırlanıyoruz" dedi.
"BİZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIRIZ!"
                 Başkan Muzaffer Aslan, yaklaşan 24 Haziran seçimi nedeniyle çalışmalarını Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ile Yayın Danışmanı Avşar Cihan'a anlattı. Ağalar Konağı'nda gerçekleşen röportajda seçim çalışmalarını anlatan Başkan Aslan, "Erken seçim kararı alınır alınmaz kolları sıvadık. Süre kısa olmasına rağmen, seçime hazır olduğumuz için sıkıntı çekmedik. Ramazan ayı olmasına rağmen iki milletvekili adayı arkadaşımız 24 saat esasına göre çalışarak yapacaklarını anlattılar. Çok zorlanmıyoruz. 16 yıllık AK Parti iktidarında yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Adaylarımızdan Mustafa Kendirli, teşkilatın içerisinde gelmektedir ve Kırşehir'de yaşantısını sürdürmektedir. Diğer adayımız Necmettin Erkan'ın ise bürokraside çok önemli bir çevresi var. Genel Müdür olarak Kırşehir'e büyük katkıları oldu. Ahilik Kültürü Haftası'nın dolu dolu kutlanmasında büyük desteklerini gördük. Bu tecrübelerini kullanmak üzere aday oldu. İki arkadaşımızın seçilmesi, Kırşehir için bir şans olacak. Başka bir partiden seçilen bir kişi olursa, Meclis'te parmak kaldırmaktan başka işe yaramayacaktır" dedi.
"KIRŞEHİR'İN SORNULARINI BİLİYORUZ; BİZDEN BAŞKASI ÇÖZEMEZ!"
                AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kırşehir'in kısa ve uzun vadede çözüm bekleyen sorunlarını masaya yatırdıklarını ve yol haritası çizdiklerini ifade ederek, açıklamasında şunları kaydetti: "Kırşehir'de milletvekili-teşkilat dayanışmasının en güzel örneğini AK Parti'de görebilirsiniz. Milletvekili Adaylarımız Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan'ın teşkilatla diyalogları çok iyi. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de aday arkadaşlarımızla birlikte 24 saat esasına göre çalışmaktadır. Kırşehir, AK Parti iktidarında büyük hizmetlerden yararlanmıştır. Bölünmüş yollar, hastaneler, modern okullar, il ve ilçelerdeki alt yapılar, AK Parti'nin getirdiği hizmetlerdir. Devam eden yatırımlarımız ve sona yaklaşılmış projelerimiz var. Bunları tamamlayacağız. Ayrıca Çevre Yolu, Hızlı Tren, Kırşehir-Kapadokya Havaalanı Yolu, Hayvancılık Organize Bölgeleri, Stadyum, 5 bin kişilik Spor Salonu gibi hizmetleri önümüzdeki dönemde getirecek tek parti AK Parti'dir."
"AK PARTİ, HİZMETİN ADRESİDİR"
                 AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yönetimindeki AK Parti'nin 16 yıl içerisinde önemli hizmetlere imza attığını belirterek, "AK Parti, hizmetin devam adresidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, girdiği tüm seçimleri kazanırken, milletin adamı olduğunu ve milletin adını öne çıkardığını söyleyebiliriz. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yok etmeye yönelik her türlü saldırı ve darbe girişimine dur diyen, Recep Tayyip Erdoğan'dır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 15 Temmuz'da ülkemizi bölmeye yönelik darbe girişiminin karşısında milletten gücünü alarak dik durdu. AK Parti; milletvekili seçilme yaşını 18'e indirerek gençlerin ülke yönetiminde söz sahibi olmasını sağladı. Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan yönetiminde 16 yıl içerisinde 3,5 kat büyüdü ve kişi başına düşen milli gelir 6 kat arttı. Bölücü terör örgütleri ile mücadele ederken, ülke savunmasının milli olmasını sağladı. 'Dünya 5'ten Büyük' derken, dünya barışına katkı düşüncesini tüm dünyaya kabul ettirdi" dedi.
                 Başkan Aslan, açıklamalarında şunları kaydetti: "16 yıldır iktidarda olan AK Parti, 24 Haziran seçimlerinde de iktidarda olmasını devam ettirecek. Kırşehirlilerin bu seçimde vereceği oylarla seçimi 2-0 kazanacağımıza inanıyorum. Partimize gösterilen teveccüh, ilk günkü gibi devam ediyor. Teşkilatımız çok iyi çalışmaktadır. 24 Haziran akşamı sandıkları patlatacağız ve rekor düzeyde bir oy oranıyla  adaylarımız Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan'ı Meclis'e vekil olarak göndereceğiz."
"MİLLET OYUNU SANDIKTA BOZACAK"
                  Başkan Muzaffer Aslan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olmak gibi bir derdi yok. 'CHP’den fazla oy alayımda Kılıçdaroğlu’nu aşağı indireyim' diyor. Bütün derdi bu. Kılıçdaroğlu’nun bütün derdi de 'Muharrem İnce’den kurtulayım‘dır. Vatandaşımız, bu iki kişinin hesaplarını biliyor. 24 Haziran’da bu millet bunların hesabını sandıkta bozacak. Bizim bütün derdimiz ise Kırşehir'dir. Bütün derdimiz Türkiye'dir. Memleketimizin daha iyi olması için tek yumruk olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. 15 Temmuz’u unutmamak lazım! Çektiğimiz ve atlattığımız sıkıntıları unutmamak lazım. 15 Temmuz’da bu ülke elimizden alınmak istendi. Başımızda Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, onun  güçlü duruşu ve iradesi olmasaydı; o teröristlerle kim mücadele edebilirdi? CHP’lisi, MHP’lisi, AK Partilisi demedi mi o gün 'İyi ki başımızda Recep Tayyip Erdoğan var' diye. Recep Tayyip Erdoğan; 'Bunlar silahlı terör örgütüdür, vatan hainidir, bunların inlerine gireceğiz' dediğinde 'Ne kadar da çok söylüyor, bu kadar da değiller' diyen ne kadar çok kişi vardı. 
                 15 Temmuz gecesi bunların ne kadar tehlikeli terör örgütü olduğunu, Amerika’nın uşağı olduklarını, İsrail’den emir aldıklarını hep beraber görmedik mi? 15 Temmuz'u atlattık belki ama tehlike hâlâ devam ediyor. Ordunun içinde kripto FETÖ’cüler çıkmaya devam ediyor. Bugün, 15 Temmuz’dan daha uyanık olmak zorundayız. Peki bu mücadeleyi 15 Temmuz'dan önce, 'Temmuz ayında Başbakan olacağım' diyen birileri mi verecek? 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' deyip gezerken anlam verememiştik ama 15 Temmuz'da ne anlama geldiğini hep beraber gördük. Muharrem İnce mi Recep Tayyip Erdoğan’a rakip olacak? Herkes elini vicdanına koysun ve 16 yıl önceki Türkiye’yi gençlere anlatsın. İnsan hafızası çabuk unutuyor ne yazık ki!"
"DOLAR YÜKSELİYOR DİYE BİRİLERİNİN GÖZLERİ IŞILDIYOR"
                 "Öyle bir Cumhurbaşkanımız olmaya devam etsin ki 'Amerika ne der' diye masanın altına saklanmasın. 'Almanya, İngiltere ne der' diye oturup titremesin. Dimdik ayakta dursun; Recep Tayyip Erdoğan gibi! Kılıçdaroğlu demedi mi 'HDP’nin baraj aşması gerekiyor' diye. Sen kime çalışıp, kime hizmet ediyorsun? Bunların gözü dönmüş. AK Parti zarar etsin de, PKK’nın uzantısı HDP barajı aşsın! Ne olacak? 'Dolar yükseliyor' diye birilerin gözleri ışıldıyor. Benim milletim o kadar saf mı? Bunun Amerika’nın, IMF’nin oyunu olduğunu bilmiyor mu? Yeter ki siz bu tezgâhlara gelmeyin. Dertleri 'Dolar çıksın AK Parti zarar görsün, Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim.' Ne yaptı Recep Tayyip Erdoğan size? Sizler çalıştınız da bu millet sizi başının üstünde taşımadı mı? Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olmak gibi bir derdi yok. 'CHP’den fazla oy alayım da Kılıçdaroğlu’nu aşağı indireyim.' Bütün derdi bu. Kılıçdaroğlu’nun bütün derdi de 'Muharrem İnce’den kurtulayım.' 24 Haziran’da bu millet bunların hesabını sandıkta bozar. Bizim bütün derdimiz Kırşehir ve vatandaşlarımızdır. Bütün derdimiz Türkiye'dir. Memleketimizin daha iyi olması için tek yumruk olacağız."
BUNLAR MİLLETİ SAF ZANNEDİYORLAR!
                   Başkan Aslan, açıklamalarını şöyle tamamladı: "Bunlar milleti saf zannediyorlar. Seçimlerde geliriz camiye gideriz, Kur'an-ı Kerim'i okuturuz. Seçim bitince de hepsini geri unuturuz. Yıllarca imam hatiplilerle bunlar uğraşmadı mı? Milletin başını örtüsü ile uğraşmadılar mı? İnancımızla uğraşmadılar mı? Seçim geldi diye birileri Kuran-ı Kerim ile açılış yapıyor. Milletimiz artık saf değil.”
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı