SICAK HABER

Kaman'da Yol ve Kaldırım Çalışmaları Hız Kesmiyor

Kaman'da doğalgaz nedeniyle bozulan yollarda çalışmalar sürüyor.

Kırşehir Haberleri 14 Eylül 2018 19:09
Kaman'da Yol ve Kaldırım Çalışmaları Hız Kesmiyor
-A +A

                Kaman'da doğalgaz nedeniyle bozulan yollarda çalışmalar sürüyor. Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu'nun talimatları doğrultusunda Bahçeli Evler Mahallesi, Yeni Mahalle ve Çiftlikli Mahallesi'nde yol ve kaldırım çalışmaları yapılıyor. 
                Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu şunları kaydetti: "Bir yandan sosyal projeler bir yandan alt ve üst yapı çalışmalarına hız vereceğiz. 2018 yılı sonunda Allah’ın izniyle hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak. Bizleri fikir ve önerileri ile destekleyecek, bizleri olumlu yönde eleştirip hizmetlerin daha sağlıklı ve yerinde yapılması anlamında muhtarlarımızın görüşlerine büyük önem veriyoruz. Hizmetlerimizin planını yaparken ilçemizin sivil toplum kuruluşları, yöneticileri ve muhtarlarımızla sürekli olarak istişare içerisinde olup; birim müdürlerimiz ve personellerimizle planlı bir şekilde hizmet üreteceğiz. İnşallah hizmetlerimizi katlayarak devam ettirecek, ilçemizi güzel ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmede çıtamızı en üst seviyede tutacağız” dedi.
                2018 yılında rutin belediyecilik hizmetlerin devamının yanı sıra doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yolların yapılmasına devam ettiklerini kaydeden Başkan Talu, “25 Aralık Caddesi, Alparslan Türkeş Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Devlet hastanesi ön ve alt yollar, Lozan Caddesi, Şehit Keramettin Gök Caddesi, Yazar Sokak, Yenihayat Caddesi, Turgut Arslan Caddesi ve bu yollara bağlı yan ve ara yollar durumuna göre sıcak asfalt kaplama, satıh kaplama ve kilit parke kullanılarak ıslah ve ikmal edilip kullanıma sunulacaktır. İlçe merkezinden geçen ana karayolunda bulunan kavşak noktaları yeniden projelendirilerek trafik güvenliği ve kent estetiği açısından modern bir görünüme kavuşturulacaktır. Şuanda Bahçeli Evler Mahallesi, Yeni Mahalle ve Çiftlikli Mahallesi'nde yol ve kaldırım çalışmaları yapılıyor. Kaman halkımızın biraz sabırlı olması gerekiyor. Bizler Kaman'ın daha modern ve yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmaların devamı gelecektir. Kaman modern bir görünüme kavuşacaktır” diye konuştu.
 
 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı