Kamanlı Komutan Şehadete Yürüdü

Hatay'da kaza geçiren komutan yaşam mücadelesini kaybetti.

    17 Temmuz 2020 Cuma günü gece 01.50 sıralarında geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Hatay İli Dörtyol İlçe Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Kurtuluş Kaya (1972) şehadete yürüdü. 
    Görevli olarak Dörtyol’dan Erzin İstikametine kendi hususi otomobiliyle giden Dörtyol İlçe Jandarma Karakol Komutanı Başçavuş Kurtuluş Kaya’ya aynı istikamette seyreden ağır vasıta araç arkadan çarptı. 50 metre aracın önünde sürüklenen Başçavuş Kaya’nın aracı daha sonra yol kenarına savruldu.
    Yeşilköy Mahallesinde meydana gelen kazada 48 yaşındaki Dörtyol İlçe Jandarma Karakol Komutanı Kurtuluş Kaya başından ve vücudunun değişik yerlerinden yara aldı. Olay yerine çağrılan 112 ekipleri tarafından önce Dörtyol Devlet Hastanesine kaldırılan Kaya burada yapılan ilk müdahalesinin ardından İskenderun eski SSK Hastanesine kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştı. Dörtyol İlçe Jandarma Karakol Komutanı Kurtuluş Kaya’nın şehit olduğu bilgisine ulaşıldı. 
    Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com Ailesi olarak şehidimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabr-ı cemil diliyoruz. 
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR