Karakaya, Öğrencilerle Buluşacak!

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, geçmiş yıllarda başlattığı uygulama çerçevesinde, üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek.

Kırşehir Haberleri 5 Mayıs 2018 19:11
Karakaya, Öğrencilerle Buluşacak!
-A +A

                 Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, geçmiş yıllarda başlattığı uygulama çerçevesinde, üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek.
                Rektör-Öğrenci Buluşması'nın ilk 7 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00'de Fen-Edebiyat Fakültesi'nde saat 11.00'de gerçekleştirilecek. Toplantıya, fakültelerdeki öğrenciler katılacak. Buluşmanın ikincisi ise 8 Mayıs Salı günü saat 11.00'de Fen-Edebiyat Fakültesi'nde başlayacak ve buluşmaya yüksekokullar ile meslek yüksek okullarının öğrencileri katılacak.
                Gençleri geleceğin teminatı olarak gören Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya'nın öğrencilerle sık sık buluşmaya özen gösterdiği bildirildi. Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, eğitim-öğretim yılı başında Ahi Evran Üniversitesi'nin fakültelerine yeni kayıt yaptıran öğrencilerle bir araya geldi. Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen Rektör-Öğrenci Buluşmaları'nda öğrenciler söyleşiye yoğun ilgi gösterirken, Rektör Karakaya, "Öğrencileri geleceğimiz olarak görüyorum. Öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu buluşmalar devam edecek. Öğrencilerimizin üniversite yönetiminden olan beklentilerini dinliyorum. Üniversite yönetimi olarak problemleri çözmek, sorunları dinlemek ve öğrencilerle sohbet etmek için öğrencilerin karşısında oluyorum" dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Ekim%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı