Kendirli ve Erkan Destek İstedi!

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, ilçe ziyaretlerinde büyük ilgiyle karşılanıyorlar

Kırşehir Haberleri 31 Mayıs 2018 20:13
Kendirli ve Erkan Destek İstedi!
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, seçim çalışmalarını Akpınar, Mucur ve Kaman’da sürdürürken, vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılanıyorlar.
         Milletvekilleri Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, önceki gün Akpınar, Mucur ve Kaman İlçesinde hem esnafla hem de pazar alışverişinde bulunan vatandaşlarla sohbet ederek, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.
         AK Parti İl Teşkilatı da, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için sahada çalışmalarına başladı. AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan çalışmalar kapsamında İlçelerde esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istediler.
         AK Parti Milletvekili Adayları Kendirli ve Erkan, yaptıkları açıklamada, "24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili esnaf ziyaretindeyiz. Cumhurbaşkanımızın seçimlerden Kırşehir’den en büyük desteği görmesi için bir vefa borcumuz var, bir Kırşehir’in gücü var. Biz bu gücü göstermek için var gücümüzle çalışacağız ve en yüksek oy oranlarından birisiyle Kırşehir’i en iyi şekilde 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımıza teslim edeceğiz diye düşünüyoruz. Allah’ın izniyle seçim çalışmalarımız boyunca vatandaşlarımızdan gelen talepleri, istekleri, sıkıntıları dinleyip bunları da çözmek için bu çalışmaları vesile kılacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Biz en önemli şeyin sandığa gitmek, oyumuzu kullanmak ve vatandaşlık görevimiz olarak da vazifemizi yerine getirmek olduğunu hatırlatıyoruz" dediler.
         24 Haziran’da herkese ciddi sorumluluk düştüğünü ve bu seçimlerin telafisi olmadığını kaydeden Kendirli ve Erkan, açıklamasını şöyle sürdürdüler: "Türkiye, 24 Haziran’dan itibaren yeni bir yönetim modeline geçecek. Bu anlamda tarihi bir seçim bizleri bekliyor. Kimsenin bu seçimlerde şahsiyet yapma, duygusal davranma gibi bir hakkı yok. Cumhurbaşkanımız şer odakları ile mücadele ederken, her AK Parti sevdalısı bu bilinç ve değerlere uygun olarak hareket etmek zorundadır. 24 Haziran da partimiz büyük bir zaferle çıkacaktır."
Kendirli ve Erkan, iş dünyasına seslendi
         AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, yeni dönemde yatırımcının önündeki engelleri kaldırarak iş dünyası eliyle yeni iş imkanlarının oluşturulması için çalışacaklarını belirtti.
         Birinci sıra adayı Kendirli ve ikinci sıra adayı Erkan, yapacakları çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi verdi. Mustafa Kendirli, yeni dönemde iki milletvekilinin esnaf ve iş dünyasından olacağını belirterek, bunu avantaja dönüştürmeye gayret edeceklerini vurguladı.
         Kırşehir'in sanayi yatırımları yönünden hak ettiği yerde olmadığını dile getiren Kendirli, şöyle konuştu: "Kırşehir'de yeni dönemde yeni yatırımlarımız iş dünyasından hareketle hayata geçirilecek. Yıllarca hayıflandığımız bir konumuz var. Sanayi noktasında biz istediğimiz noktayı bir türlü elde edemedik. Allah nasip ederse sürprizlerimiz var. Yatırım noktasında seçimler sürecinde veya sonrasında farklı sürprizlerimiz olacak. İş dünyası ile sanayi adımı anlamında ciddi çalışmalarımız olacak yeni dönemde. Yeni dönemde sanayiyi çok ciddi manada canlandırmamız lazım. Şehrimizi özendirerek yeni yatırımcıları getirebilmemiz lazım. Organize Sanayi Bölgesinde farklı çalışmalarımız olacak. Hızlı tren, çevreyolu, havaalanı yolu gibi yatırımları tamamladığımızda Kırşehir'e yeni yatırımcı çekme konusunda elimiz güçlenecek."
         Kentte hayvancılığın belirli seviyeye geldiğini anlatan Kendirli, tarıma entegre şekilde yeni tesislerin kazandırılması için tüm dinamiklerle işbirliği içinde olacaklarını bildirdi.
         Necmettin Erkan da devam eden yatırımların büyüyerek sürmesi için gayret göstereceklerini, özellikle kentin önemli değerleri ceviz ve pekmezin tesisleşmesi, pazarlanmasındaki sıkıntıların giderilmesi yönünde çalışma yapacaklarını kaydetti.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı