Kent Konseyi ile Engelli Meclisi Buluştu

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: "Kapımız, her zaman engellilere açık."

Kırşehir Haberleri 2 Nisan 2018 19:06
Kent Konseyi ile Engelli Meclisi Buluştu
-A +A

       Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Kent Konseyi Engelli Meclisi ile Ağalar Konağı'nda bir araya geldi. 
      Başkan Bahçeci, buluşmada yaptığı konuşmada, “Bugün Dünya Otizm Farkındalık Günü. Kent Konseyimizin Engelli Meclisi'nin düzenlediği kahvaltıya ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyum. Çeşitli fırsatlarla sizlerle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Sizler ile vakit geçirmekten son derece mutlu oluyoruz. Hepinizi ayrı ayrı tanıyor ve hepinizi seviyorum. Sizlerin güler yüzü bizler için hazine. Hem devletimiz, sosyal hizmetler müdürlüğümüz, bakanlığımız, derneğimiz, hem kent konseyimiz, belediyemiz, bütün kurumlarımız, bütün kuruluşlarımız sizlere; engellilere, farklı sorunlar yaşayanlar bir nebze olsun çare bulabilmek için yoğun bir mesai sarf ediyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Sosyal devlet olmanın, gelişmiş bir ülke olmanın ana göstergelerinden bir tanesi kadınları ile , yaşlıları ile engellilerine dezavantajlı durumlarda sahip çıkabiliyorsa devlet o zaman gerçek bir devlettir. Devletimiz son 15 yılda bu alanda çok önemli mesafeler kaydetti. Bunun en büyük mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır" dedi.
       Başkan Bahçeci,  "Allah ondan razı olsun. O olmasaydı bu hizmetlerin çoğu yapılamazdı. Bazı kesimler bazen şunu diyorlar, 'zaten görevi yapacak' diye. Peki 15 yıl önce bu ülkede hiç  Cumhurbaşkanı ve Başbakan olmadı mı? Onların görevi değil miydi? O bütün kalbi ile samimiyeti ile sizleri seviyor ve Allah için hiçbir maddi ve manevi katkıyı esirgemiyor. Cumhurbaşkanımızın sizlere verdiği önemin göstergesi. Bizler de onun açtığı yoldan gitmeye gayret ediyoruz. Kapımız, gönlümüz, sevgimiz hep sizlere beraber. Kapımız her zaman sizlere açık, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Kent Konseyi Başkanımız ve hepimiz sizlerin emrinizdeyiz ve sizlerin de duasını bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı