KİMDER'den Vali Akın'a Ziyaret

Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları Derneği (KİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Yıldız ve dernek üyeleri Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ı ziyaret ettiler.

Kırşehir Haberleri 29 Ocak 2019 13:07
KİMDER'den Vali Akın'a Ziyaret
-A +A

         Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Yıldız ve dernek üyeleri Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ı ziyaret ettiler.
         Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Yıldız, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Kırşehir Valisi İbrahim Akın ile gerçekleştirdikleri sohbette, Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) faaliyetlerine ilişkin bilgiler aktarıldığını bildirdi. Yıldız, ziyarette Kırşehir'de eğitim-öğretim veren imam hatip okulları hakkında da Vali Akın ile istişarelerde bulunarak genel değerlendirmesinin yapıldığını ifade ettiği açıklamasında, sivil toplum kuruluşlarının görev ve sorumluluklarının topluma yön verme noktasındaki önemi ile şehrin manevi anlamdaki eksikliklerinin masaya yatırıldığını söyledi.
         Yıldız, KİMDER' in belirli bir çizgisi olduğunu ve bu  çizgisini bozmadan faaliyetlerine devam edeceklerini  belirterek, " Mezunlarımıza, mensuplarımıza  ve okullarımızda okuyan öğrencilerimize imkanlarımız ölçüsün de hizmet etmek için  gayret ediyoruz. Bizim önceliğimiz imam hatip okulları ve burada okuyan öğrencilerdir. Bunlarla hemhal olup  onların sorunlarına çözüm aramak için çaba sarf edeceğiz ve il genelinde bulunan imam hatip okullarının sorunlarına el atıp çözüm bulacağız " dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

İbrahim

13:54 29 Ocak 2019

Recep yazıcıoğlu başkan var olasın
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı