KİMDER İstişare Toplantısı Yapıldı

KİMDER (Kırşehir İmam Hatipliler Derneği) imam hatipli öğrenciler için yapılacak projeler ve yeni çalışmalar başta olmak üzere bir çok konuda görüş alış verişi yapmak üzere istişarelerine devam ediyor. KİMDER' deistişare toplantısı il müdürleri ile yapıldı.

Kırşehir Haberleri 12 Şubat 2019 19:15
KİMDER İstişare Toplantısı Yapıldı
-A +A

         KİMDER  (Kırşehir İmam Hatipliler Derneği) imam hatipli öğrenciler için yapılacak projeler ve yeni çalışmalar başta olmak üzere bir çok konuda  görüş alış verişi yapmak üzere istişarelerine  devam ediyor. KİMDER' deistişare toplantısı il müdürleri  ile yapıldı.
         KİMDER  dernek binasında yapılan toplantıda imam hatip mezunu kurum amirlerinden İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İl Müftüsü Mehmet Yaman, Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Ramazan Baykara, Kırşehir İl Tarım ve Orman   Müdürü Kenan Şahin,  KOSGEB  İl Müdürü Muzaffer Demirci İl Kültür Turizm Müdürü Eyüp Temür ve İl Sivil  Toplumla İlişkiler  Müdürü Cemalettin Duran  katılım sağladı.
         Toplantı hakkında kısaca açıklama yapan KİMDER  Yönetim Kurulu Başkanı ve ÖNDER İl Başkanı olan  Alparslan Yıldız şunları ifade etti: "KİMDER ve ÖNDER İl Başkanlığı olarak okullarımız ve  öğrencileri için yapılacak çalışmalar hakkında İl Müdürlerimizle  istişare yaparak gelecek çalışmalar ve yol haritası çizmek için toplanarak görüş alışverişinde bulunduk.. Gündeme dair birçok konuda istişarede bulunduklarını ayrıca şehrimizde yaklaşık 45 yıllık bir geçmişe sahip olan Kırşehir İmam Hatip okullarının mezun ve mensuplarımız  arasında birlik ve beraberlik sağlayarak öğrenci ve okullarımız için çalışmalarımıza devam  edeceğiz.Özellikle sivil toplum kuruluşları arasında birlik ve beraberliğin sağlanması gerektiği bu birlik  ve beraberliğin şehrimize olumlu katkısının olacağını söyledi.Tecrübe ve birikimlerinden istifade ettiğimiz değerli abilerimiz KİMDER’ in  referansının kendileri için önemli olduğunu dile getirdiler . Bizlere bu çalışmalarımızda abilik yapan ve değerli görüşlerini ileten değerli il müdürlerimize teşekkür ederiz."
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı