Kındam Mahallesi Asfalt Çalışması Tamamlandı

Kırşehir Belediyesi Kındam Mahallesine sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı. Altyapı hizmetleri ve kaldırım yapımının ardından Kındam Mahallesinde asfalt çalışması da tamamlandı.

Kırşehir Haberleri 27 Mart 2019 13:40
Kındam Mahallesi Asfalt Çalışması Tamamlandı
-A +A

        Kırşehir Belediyesi Kındam Mahallesine sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı.  Altyapı hizmetleri ve kaldırım yapımının ardından Kındam Mahallesinde asfalt çalışması da tamamlandı. 
           Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Mahalledeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla da sohbet etti.  İlin tüm mahallelerine şimdiye kadar götürülmemiş hizmetleri götürdüklerini ve vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Bahçeci, kentin dört bir yanını güzelleştirmek için gayret gösterdiklerini, bu kapsamda Kındam Mahallesinde altyapı hizmetlerinin ardından asfaltlama çalışmalarını da hızla tamamladıklarını kaydetti. 
Bahçeci, Hizmetler devam edecek
  Başkan Bahçeci, "2009 yılında Göreve geldiğimizde hep dediğimiz bir şey vardı ‘Önceliğimiz daha önce hizmet gitmeyen kenar mahalleler’ biz bu düstur ile  Kındam Mahallemize sıcak asfalt çalışması yaptık. Kındam Mahallemize hayırlı olsun.  Şehrimizin 14 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Bahçeci,  On yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda, şehrimizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. 
Şehrimizin 14 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde şehir merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş verdiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Kırşehir içindir. Kırşehir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Hizmetlerimiz tüm şehirde hız kesmeden devam edecek. Çünkü vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor” şeklinde konuştu.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı