Kırşehir, Yaşar Bahçeci’yi tekrar Belediye Başkanı olarak görmek istiyor

Sıkmadık el, girmedik gönül bırakamadan ziyaretlerini sürdüren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir bize inanıyor, güveniyor.

Kırşehir Haberleri 27 Mart 2019 11:11
Kırşehir, Yaşar Bahçeci’yi tekrar Belediye Başkanı olarak görmek istiyor
-A +A

         Sıkmadık el, girmedik gönül bırakamadan ziyaretlerini sürdüren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir bize inanıyor, güveniyor. Milletimiz artık lafa değil icraata bakıyor. Bu açıdan kaybedecek vakit yok. Kırşehir’i milletimizle birlikte adil ve hak ettiği şekilde yöneteceğiz” dedi.
KIRŞEHİR’İN KAYBEDECEK BİR GÜNÜ DAHİ YOK
         “Kırşehir’in kaybedecek bir günü dahi yok” diyerek seçim çalışmalarına hızla devam Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, dur durak bilmiyor. Kırşehir’i karış karış gezen Bahçeci, beraberinde Belediye meclis üyesi adayları ile birlikte mahalle ve esnaf ziyareti yapıyor. Yaşar Bahçeci sevgiyle, muhabbetle karşılıyor.
         "Esnaflarımızı ziyaret ettik, ilgi ve sevgi şimdiden 31 Mart’ın işaretini veriyor çok şükür. Mahalle toplantılarımız da muhteşem geçiyor çok şükür, tozdan ve çamurdan girilmeyen sokaklar pırıl pırıl oldu, halkımız her şeyin farkında şükür, sevgi sağanağı yaşıyoruz " şeklinde konuşan Bahçeci, Kırşehirlilere 41 projesini anlatıyor.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Vakit Kırşehir vakti. Zaman kaybı gibi lüksümüz yok. On yılda yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. On yıl önceki Kırşehir ile şimdiki Kırşehir’i kıyaslayın. AK Parti belediyeciliği ortada. Belediyecilik bizim işimiz. Hizmet bizim işimiz. Bizim projelerimizin arkasında, güçlü iktidar var Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var, milletimiz var, Kırşehir halkı isteyecek biz yapacağız. Bu güne kadar hiçbir bahane üretmeden, on yılda sadece hizmet üreterek vatandaşlarımızın hakkı olan hizmetleri AK belediyecilik ile gösterdik.” ifadelerini kullandı.
KİMSENİN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEDİK
         On yıl önce gönül belediyeciliğini tesis ederek, halkla birlikte şeffaf ve adil bir şekilde yönetim tarzını bir anlayış haline getirdiklerin belirten Bahçeci, “Milletimizin emanetine sahip çıktık. Bu aziz milletimizin kaynaklarını en doğru şekilde kullanarak hesap verebilen bir belediye olduk. Yetimin, öksüzün, fakirin ve fukaranın kimsenin hakkını kimseye yedirmedik. Kırşehir için hazırladığımız 41vizyon projelerimiz tamamlanmasının ardından büyük bir ivme yakalayacak ve hak ettiği değeri bulacak” dedi.
         Hizmet kervanının AK Parti ile devam etmesi gerektiğine değinen Başkan Bahçeci "2009 yılından bugüne hedeflerimizi çok büyük çizmiş, geleceğe yönelmiş, hedeflerimize kilitlendik. Türkiye seçime gidiyor. Kısa bir süre önce bir seçim yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni hayata geçirmiştik. Hükümetimizin 4,5 yıl görevlerini icra edecek, bu sistemin mahalli kısmını tamamlayacağız. Cumhurbaşkanımız önderliğinde, 4,5 yıl sürecek o hizmet kervanına, millete hizmetin ustası öncülüğünde devam eden bu hizmet kervanında Kırşehir’i koparmamaktır" dedi.
         Ülkemizin çok zor durumlardan geçtiğine dikkat çeken Başkan Bahçeci, “Bu zamana kadar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın önderliğinde milletimizin desteğiyle tüm tuzakları yıktık, oyunları bozduk, planları alt üst ettik. İnşallah bundan sonrada tüm zorlukların üstesinden geleceğiz. Milletimiz bize güveniyor, inanıyor. Bu milletin boş laflara artık karnı tok. Artık herkes gerçeği görüyor” diye konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı