Kırşehir AVM ile Buluşacak!

5 yıldızlı Ramada Termal Oteli'nin yakınlarında yapılacak olan Alış Veriş Merkezi (AVM) için düğmeye basıldı.

Kırşehir Haberleri 30 Nisan 2018 19:14
Kırşehir AVM ile Buluşacak!
-A +A

         5 yıldızlı Ramada Termal Oteli'nin yakınlarında yapılacak olan Alış Veriş Merkezi (AVM) için düğmeye basıldı. Edinilen bilgiye göre, Alış Veriş Merkezi'nin temeli önümüzdeki aylarda atılacak.
         Ramada Termal Resort Oteli'nin hemen altında bulunan çevre yoluna sıfır olarak yapılacak Alış Veriş Merkezi için çalışmalar başladı. Projesi hazırlanan Alış Veriş Merkezi'nin ruhsat işlemlerinin yakın zamanda biteceği ve önümüzdeki aylarda temelinin atılmasının planlandığı öğrenildi. Alış Veriş Merkezi  ile ilgili açıklamada bulunan Ramada Termal Resort Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Malkoç, ”Kırşehir’in dünyada eşi benzeri olmayan tarihi ve kültürel değerleri var. Yine eşi benzeri olmayan termal suyu var. Kırşehir’i sadece Türkiye’de değil, Dünyada tanıtmalıyız. Kırşehir’in acil olarak tanıtım atağına ihtiyacı var. Bunu topyekun yapmamız gerekiyor. Kırşehir’in en büyük özel sektör yatırımını biz gerçekleştirdik" dedi.
DÜNYA MARKALARINI KIRŞEHİR’E GETİRECEĞİZ
         Malkoç, açıklamasında şunları kaydetti: "Ramada Oteli 150 milyon liraya tamamladık. Şimdi de AVM projemizle geri dönüyoruz. Yapacağımız Alış Veriş Merkezi de dünya markalarını Kırşehirlilerle buluşturacak. Çevre yolu üzerinde gerçekten prestij bir alış veriş merkezi haline getireceğiz. Toplam inşaat alanı 40 bin metrekare ve 120 mağazadan oluşacak Alış Veriş Merkezi'nin temelini yakında atacağız. 15 ay gibi kısa bir süre içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’de bütün ulusal markalar bu Alış Veriş Merkezi'nde olacak. Kırşehirli hemşerilerimize layık bir Alış Veriş Merkezi yapacağız. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.”
 


Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Nevzat Çakmak.

22:33 30 Nisan 2018

Küçük esnafa katkısı ne olur aceba?
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı