Kırşehir Barosu'ndan Kendirli'ye Ziyaret!

Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırşehir Haberleri 24 Temmuz 2018 19:14
Kırşehir Barosu'ndan Kendirli'ye Ziyaret!
-A +A

         Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.         
         Kırşehir Barosu'nda görev yapan avukatların ve Kırşehir Barosu'nun istek ve taleplerini ileten Kırşehir Baro Başkanı Tuzcu, Kendirli'ye çalışmalarında kolaylıklar diledi.
         Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise yaptığı açıklamada, “Ülkemiz 24 Haziran günü çok önemli bir seçimi yaptı. Hem şehrimizde hem de ülkemizde sıkıntı yaşanmadan huzur içinde bir seçim yaşadık. Seçim çalışmalarımız sırasında ilimiz genelinde yoğun bir çalışma yaptık. Son sözü 24 Haziran’da milletimiz verdi. Yeni sistem Allah’ın izni ile hızlı ülkemizde daha hızlı bir sistemi başlatacak. Daha güçlü bir hükümet ile daha güçlü bir meclis ile çalışmalar daha hızlı bir şekilde devam edecek. Bizler de hemşerilerimizin bize verdiği yetkiyi Meclis’te 24 saat esaslı çalışmalarımız ile yürüteceğiz. Milletimizin bize yüklediği sorumluluğu biliyoruz. Bu mazbatayı aldığımız günden itibaren şehrimize yatırımlarımızı hizmetlerimizi hızlı bir şekilde yapacağız. Bu seçimin sonunda milletimiz bize daha fazla çalışmamız gerektiğinin sorumluluğunu yükledi. Bizler de inşallah yeni dönemde şehrimize çok güzel hizmetler kazandıracağız. Biz milletin hizmetkârı olarak bu yola çıktık, yolumuzdan da inşallah hiç kimse döndüremeyecek. Kırşehir’e ve hemşehrilerime en iyi hizmet vermek için çalışacağım. Seçim çalışmalarımızda bizlerin yanında olan, destek ve katkıları geçen bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı