Kırşehir Belediyesi Whatsapp İletişim Hattı Hizmete Girdi!

Kırşehir Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı hizmete girdi. Kırşehir vatandaşlar Kırşehir Belediyesi'ne iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca 0552 450 40 40 nolu hat üzerinden AK Masa yetkililere ulaştırabilecek.

İlçeler 9 Ağustos 2018 19:13
Kırşehir Belediyesi Whatsapp İletişim Hattı Hizmete Girdi!
-A +A

         Kırşehir Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı hizmete girdi. Kırşehir vatandaşlar Kırşehir Belediyesi'ne iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca 0552 450 40 40 nolu hat üzerinden AK Masa yetkililere ulaştırabilecek. Kırşehir Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı'na gelen tüm bildirimler yetkililer tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacak.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin talimatıyla hayata geçen proje sayesinde Kırşehirliler, belediyeye bildirmek istedikleri sorunların çözümü için günümüzün en yaygın ve hızlı iletişim ve paylaşım platformu olan WhatsApp'ı kullanabilecek. Vatandaşlar, Kırşehir Belediyesi'nin 0552 450 40 40 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Kırşehir Belediyesi Ak Masa ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Açtığımız WhatsApp Hattımız’la vatandaşlarımız, ne sorun varsa buradan bize iletebilirler. Bu, bir anlamda halkın kamerası olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım. Bu sistemde vatandaşlar dilek ve şikayetlerini, görsel mesajlar ile iletecek" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı