SICAK HABER

Kırşehir Belediyesinin Yaz Kursları Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesine bağlı Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile mahalle konaklarında 549 öğrencinin eğitim aldığı bildirildi.

Kırşehir Haberleri 20 Temmuz 2018 09:21
Kırşehir Belediyesinin Yaz Kursları Devam Ediyor
-A +A

                 Kırşehir Belediyesine bağlı Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile mahalle konaklarında 549 öğrencinin eğitim aldığı bildirildi.
                 Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, belediye bünyesindeki Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray Mahallesi ve Bahçelievler Nene Hatun Konakları Kurs Merkezlerinde 17 branşta 33 farklı kursta toplam 549 öğrencinin faydalandığı belirtildi.
                Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaz döneminde de kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerin ve çocukların boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçladıklarını aktardı. Mahallelerde açtıkları konaklarda o mahallede ikamet eden hanımların ve yazın tatile giren öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunduklarını vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti: "Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor, hem de kişisel, sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışan belediyemiz gençlerimizin, çocuklarımızın ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kış döneminde olduğu gibi yaz döneminde de etkinliklere devam ediyor. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyoruz. Kurslarla çocuklarımız ve yetişkinlerimizin hem yaz dönemlerini iyi değerlendirmeleri, hem de becerilerini geliştirmelerini amaçlıyoruz."

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı