Kırşehir Bil Kolejleri'nde Mezuniyet Coşkusu

Kırşehir Bil Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet törenini muhteşem bir katılım ve coşku ile düzenlendi.

Kırşehir Haberleri 25 Mayıs 2019 17:05
Kırşehir Bil Kolejleri'nde Mezuniyet Coşkusu
-A +A

                Kırşehir Bil Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet törenini muhteşem bir katılım ve coşku ile düzenlendi.
              Konu ile ilgili olarak bilgiler aktaran Kırşehir BİL Kolejleri Genel Müdürü Mustafa Çelik şunları kaydetti: “Programın hazırlanması ve sunumunda katkısı olan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve saygıdeğer velilerimizi kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Son dört yıldır Milli Eğitim Bakanlığımızın yapmış olduğu sınavlar da üst üste yedi (Teog ve Lgs) sınavda Kırşehir İl Birincisi olan, 2017 yılı YKS sınavı İl Birincisi Kırşehir Bil Koleji Fen Lisesi olan okullarımızı akademik başarılarından dolayı kutluyorum.  
            Kırşehir Bil Kolejleri bu yıl sporda da aldığı ulusal ve il düzeyi madalya ve kupalarla Spor ve Sanatta bizde varız dedi ve ilimizde ilk sırada yerini aldı. İşte Spor alanındaki başarılarımız. 
Yüzme branşında dokuz ayrı sitilde Kırşehir il birinciliği, Yüzme branşında bir sitilde Türkiye birinciliği, Yüzme branşında toplamda elli iki madalya, Judo branşında dört ayrı kilolarda Türkiye birinciliği, Judo branşında altı ayrı kilolarda Kırşehir il birinciliği, Judo branşında toplamda on bir madalya, Atletizm branşında 400 m Türkiye birinciliği, Atletizm branşında altı ayrı mesafe koşularında Kırşehir il birinciliği, Atletizm branşında toplamda sekiz madalya, Bilek güreşi branşında iki adet Kırşehir il birinciliği.
         Kırşehir Bil Kolejlerinin Okul sporları alanında 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı içerisinde aldığı madalya sayısı altmış dokuzdur. 
         Kırşehir'in gözdesi Eğitimin Markası Kırşehir Bil Kolejleri Kurucularına, İdarecilerine, Öğretmenlerine, öğrenci velilerimize ve öğrencilerimize sonsuz teşekkür eder saygılar sunarım.”

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20A%C4%9Fustos%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı