SICAK HABER

Kırşehir'de Bağımlılıkla Mücadele!

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, bağımlılık yapıcı maddelerle mücadeledeki kararlılığın artarak devam edeceğini belirtti.

Kırşehir Haberleri 10 Kasım 2018 19:10
Kırşehir'de Bağımlılıkla Mücadele!
-A +A

         Kırşehir Valisi İbrahim Akın, bağımlılık yapıcı maddelerle mücadeledeki kararlılığın artarak devam edeceğini belirtti.
         Valilikten yapılan açıklamaya göre, Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu, Kırşehir Valisi Akın başkanlığında toplandı. Akın, toplantıda yaptığı konuşmada, bağımlılık yapan maddelerin, geleceğin teminatı olan gençlere yönelik önemli bir tehdit haline geldiğini belirtti.
         Refah seviyesi daha da yüksek bir toplum oluşturabilmek için uyuşturucu başta olmak üzere bütün bağımlılık yapıcı maddelerle mücadelede kararlı olduklarını dile getiren Akın, şunları kaydetti: "Kırşehir son bir yıl içerisinde uyuşturucu ile mücadeleye yönelik yürütülen faaliyet ve çalışmalar ile alınan önlemleri değerlendirerek, yapılacak çalışmalar için eylem planları oluşturduk. Devletimiz, gençlerimizin en büyük belası olan uyuşturucu ile mücadelesini azim ve kararlılıkla sürdürmektedir. Bağımlılık yapıcı maddelerle mücadeledeki kararlılık artarak devam edecektir. Bizler de bağımlılıkla mücadelede üstümüze düşen görevleri en iyi şekilde yaparak, ilimizde uyuşturucu başta olmak üzere gençlerimizi zehirleyen, sağlıklarını tehdit eden bağımlılık yapan bütün maddelerle mücadeleye aralıksız devam edeceğiz."
         Bağımlılıkla mücadele çalışmalarının değerlendirildiği toplantıya, Vali Yardımcısı Ramazan Yıldırım, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran, ilgili kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı