Kırşehir Kent Konseyi'nden Turan'a Destek!

Ankara’da ikamet eden ve 40 kişiden oluşan gönüllü Kırşehirli hemşerilerimiz Ankara’da değişik siyasi partilerden aday olan Kırşehirli milletvekili adayları için var güçleriyle, gündüz gece demeden çalışıyorlar.

Kırşehir Haberleri 17 Haziran 2018 19:14
Kırşehir Kent Konseyi'nden Turan'a Destek!
-A +A

         Ankara’da ikamet eden ve 40 kişiden oluşan gönüllü Kırşehirli hemşerilerimiz Ankara’da değişik siyasi partilerden aday olan  Kırşehirli milletvekili adayları için var güçleriyle, gündüz gece demeden çalışıyorlar.
         Gönüllü grup adına konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırşehirli hemşerimiz  Hatice Yörük şunları söyledi: "Kırşehirliler olarak 24 Haziran seçimlerinde Ankara’da değişik siyasi partilerden aday olan hemşerilerimizi TBMM’ne taşımak için var gücümüzle çalışmaktayız.
         Bunun için Ankara’da bulunan Federasyon Başkanlığımızla, derneklerimizle uyum içerisinde  çalışmaktayız. 2 tane Kırşehir’den, 6 tane Kırşehirli Milletvekillerini  Ankara’dan TBMM’ne gönderdiğimiz zaman Kırşehir’in 8 milletvekili olacaktır. 8 Milletvekili olan Kırşehir’de siyasi olarak güç sahibi olacak ve Kırşehir’e çok sayıda hizmetler gelecektir dedi.
         Hatice Yörük açıklamalarında amaçlarının Kırşehir olduğunu gurbette de olsalar akıllarının Kırşehir’de olduğunu, buram, buram tarih ve kültür kokan Kırşehir’e özlem duyduklarını
         24 Haziran seçimlerinde AK Partiden (Ayaş, Beypazarı, Etimesgut, Nallıhan, Sincan ve Yenimahalle) gibi bölgeleri kapsayan Ankara 3. Bölgeden 5. Sıradan milletvekili adayı olan Kırşehirli hemşerimiz, eski milletvekilimiz Sayın  Hacı Turan için toplantı düzenledik, Toplantımıza çok sayıda hemşerimizle birlikte Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır’ da katıldılar.
         Başta adayımız Hacı  Turan bey olmak  üzere aday olan diğer hemşerilerimizi TBMM’ ne nasıl taşır ve Kırşehir’e hizmet ederiz onları konuştuk.
         Allah’ın izniyle milletvekili adayı olan tüm aday hemşerilerimizi TBMM ‘ ne taşıyarak Kırşehir’ in 8 milletvekiliyle temsil edilmesini ve sorunlarının çözüme kavuşturulmasına  çalışacağız diyerek sözlerini noktaladı.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı