Kırşehir Standına Büyük İlgi

Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Uluslararası Travel Expo Ankara 2018 Turizm Fuarı'nda Kırşehir standı büyük ilgi gördü.

Kırşehir Haberleri 27 Mart 2018 19:10
Kırşehir Standına Büyük İlgi
-A +A

         22-25 Mart tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Uluslararası Travel Expo Ankara 2018 Turizm Fuarı'nda Kırşehir standı büyük ilgi gördü.
ATO Congresium’daki Travelexpo Ankara 2018 Turizm Fuarı ve Gastronomi Zirvesi’nin açılışını, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş yaptı. Açılış programına Ankara Valisi Ercan Topaca, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan, kaymakamlar, belediye başkanları, il müdürleri, Turizm Akademisyenleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna, TÜRSAB MYK Başkanı Engin Şahin, Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Başkanı Gökhan Tufan, Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Birol Akman ve ATİS Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül katıldı. 
Fuar süresince Kırşehir'in tarihi ve turistlik yerleri tanıtıldı. Kırşehir Ustalar ve Oyun Topluluğu bağlama ve davul show'da gönülleri fethetti. Kırşehir Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Eyüp Temur'un gayretleri gözden kaçmadı. Temür, Kırşehir standına ziyaret eden tüm misafirlerle yakından ilgilendi.
         Çınar Kırşehir Gazetesi Ankara Temsilcisi Ferhat Ünal ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Personeli Coşkun Aşkun, fuarı ziyaret ederken  Kırşehirli olan Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak da Kırşehirli hemşerilerini yalnız bırakmadı.
         Kırşehir standında İngilizce -Türkçe basımı yapılan Kent Rehberi ve Japonca-İngilizce-Türkçe basımı yapılan Kırşehir Haritası ve Ramsar Alanı olan Seyfe Kuş Cenneti kitapçığından tüm ziyaretçilere tanıtım amaçlı dağıtıldı. Misafirlere Kaman Cevizi, Kırşehir Üzümü, Köftür, Özbağ Gazozu, Mucur'un pınarlarından çıkan Badem Pınarı Suyu ikram edildi.
         Kırşehir Standı'nı yalnız bırakmayan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı  Hacı Turan, Çankaya Kaymakamı Kadir Çakır, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, KIRBİR Derneği Başkanı Recep Dedebali ve OSİAD  Başkanı Mehmet Akyürek'e teşekkür edildi.
 
 
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı