Kırşehir TSO’dan Emniyet Müdürü Akyüz’e ziyaret!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ü ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 23 Aralık 2018 14:01
Kırşehir TSO’dan Emniyet Müdürü Akyüz’e ziyaret!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ü ziyaret etti.
         Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Tekdoğan, Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Kırşehir TSO Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu ile birlikte Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’ü makamında ziyaret eden TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmalarını takdirle karşıladıklarını, Türkiye’nin en huzurlu illerinden birisi olan Kırşehir’de bu konuda gecesini gündüzüne katarak Akyüz’ün şahsında tüm emniyet mensuplarını kutladılar.
         Emniyet Müdürü Akyüz, de Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Öte yandan Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu üyeleri , Murat Tekdoğan , Çağatay Han Torun , Soner Bahadır ve Kenan Yanık, İl Jandarma Alay Komutanı Kuran’a da ziyarette bulundular. İl Jandarma Alay Komutanı Kuran , Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı