Kırşehir TSO'dan mentörlük programına davet!

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, “Ahiler Kalkınma Ajansı Mentörlük Programı” Başvuruları'na ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla önemli bir duyuru yayınladı.

Kırşehir Haberleri 7 Mart 2019 09:01
Kırşehir TSO'dan mentörlük programına davet!
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, “Ahiler Kalkınma Ajansı Mentörlük Programı” Başvuruları'na ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla önemli bir duyuru yayınladı.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan duyuruda, başvuruların 11 Mart tarihine kadar yapılabileceği belirtilerek şu detaylar aktarıldı: "Günümüzün en önemli değerlerinden olan “Girişimciler” kendi başlarına yapabildiklerine inanarak yatırım yapmaya karar veren ve risk alan kişilerdir. Yapılan çalışmalar sonucunda, Mentör ile birlikte çalışan yatırımcıların, daha başarılı yatırımlar gerçekleştirdikleri ve iş tatmin seviyelerinin daha yüksek olduğu gözlemlenmiştir. “Ahiler Kalkınma Ajansı Mentörlük Programı”; bu farkındalık üzerine tanımlanmıştır. Programımız TR71 Düzey 2 (Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde) Bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerin verimli, kârlı, yenilikçi ve değer yaratan sürdürülebilir özelliklerle donatılabilmesine katkıda bulunabilmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu program kapsamında, her ilden, sektöründe uzman, bilgisini ve tecrübesini paylaşmaya gönüllü iş insanları arasından seçilen Mentörlerin; yüksek gelişme potansiyeli vaat eden işletmeler ve start-uplar ile eşleştirilmesi planlanmaktadır.
         “Ahiler Kalkınma Ajansı Mentörlük Programı” ile en az bir (1) yıldır faaliyet gösteren her düzeyde mentörlüğe ihtiyaç duyan girişimcilerin mentörlük hizmetleri aracılığıyla desteklenmesi hedeflenmektedir. Mayıs 2019 – Ekim 2019 tarihleri arasında mentör ile her biri 1 saatlik toplam 6 seansın gerçekleşmesinin beklendiği programa katılım ücretsiz olup kontenjanla sınırlıdır. “Programa katılacak girişimci adayları gerçekleştirilecek sözlü mülakat marifetiyle belirlenecektir. Son Başvuru Tarihi: 11 Mart 2019'dur."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı