Kırşehir TSO'ya Anlamlı Ziyaret!

Remschied Belediye BaşkanıBurkhardMastWeisz,Remschied – Kırşehir Dostluk Derneği Başkanı HortmutDemski, Remschied-Kırşehir Dostluk Derneği Üyesi Ramazan Dalgalı ve Kırşehir – Remschied Dostluk Derneği Başkanı Tahsin Üçgül , Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu‘nu ziyaret ettiler.

Kırşehir Haberleri 2 Ağustos 2018 19:08
Kırşehir TSO'ya Anlamlı Ziyaret!
-A +A

         Remschied Belediye BaşkanıBurkhardMastWeisz,Remschied – Kırşehir Dostluk Derneği Başkanı HortmutDemski, Remschied-Kırşehir Dostluk Derneği Üyesi Ramazan Dalgalı ve Kırşehir – Remschied Dostluk Derneği Başkanı Tahsin Üçgül , Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu‘nu ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu; Remscheid ile kardeş şehir olmanın önemine vurgu yaparak  sağladıkları destek için heyete teşekkür etti. 
         Ekicioğlu, "Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapacağınız çalışmalarda yanınızda olduğumuzu ve çalışmalarınıza her türlü desteği sunacağımızı bildiriyor, sizlerin aracılığıyla Remscheid’da yaşayan hemşerilerimize selamlarımı sunuyorum’’ dedi.
         Remscheid Belediye Başkan’ı Burkhard Mast Weisz ; Başkan Selahattin Ekicioğlu’na bu güzel karşılamadan dolayı teşekkür etti ve "Yapmış olduğumuz fikir alışverişi ve çalışmalar sayesinde çok iyi bir noktaya geldik. Kardeş şehir anlaşması önemli, ama o anlaşmada yazılanlar daha da önemli. Kaleme aldığımız idealleri yerine getirmemiz çok önemli. Kırşehir de Remscheid da bize ait. Kökleri burada olan insanların Remscheid’da yaşamaları bizim için bir şans, büyük bir kazanç. Biz onlardan çok şey öğrendik. Sınırların önemli olmadığı da görmüş olduk" dedi.
         Yaklaşık 2 saat  süren ziyaret , Başkanı Selahattin Ekicioğlu Remscheid Belediye Başkanı’na dokuma kilim  takdim etmesi ve Remscheid Belediye Başkanı Burkhard Mast Weisz’ın Ekicioğlu'na Remscheid sembolü olan aslan kafası takdim etmesiyle son buldu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Her yanın hüzün SEYFE!

Her yanın hüzün SEYFE!

12:01 17 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/07%20ARALIK%20CUMARTES%C4%B0%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı