Kırşehir Belediyesi'nden Ücretsiz İlaçlama!

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri , Kırşehir'de ortak kullanım alanları ile vatandaşın yoğun kullandığı alanlarda koronavirüs önlemleri kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapıyor.

          Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri , Kırşehir'de ortak kullanım alanları ile vatandaşın yoğun kullandığı alanlarda koronavirüs önlemleri kapsamında ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapıyor. Dünyada tedirginliğe neden olan koronavirüs tehdidine karşı Kırşehir Belediyesi, ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Belediye ekipleri, yürütülen ilaçlama çalışmaları kapsamında, özel kıyafetler giyip, maske takarak dezenfekte işlemi yapıyor.
    Yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler kapsamında vatandaşların virüslerden olabildiğince uzak tutulması hedefleniyor. Hastalıkların yayılma ihtimali bulunan alanlarda çalışma yapan Belediye ekipleri şehirde yoğun kullanımda belirlenen alanları ilaçladı. Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne ulaşan esnaflar işyerlerinin ücretsiz şekilde ilaçlanmasını sağladı. Vatandaşlar da Kırşehir Belediyesi'ne ulaşarak bu imkandan faydalanabilecek. 

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR