Kırşehirli Vali Altıparmak Merkeze Alındı

41 ilin valisi değişti.

Kırşehir Haberleri 21 Haziran 2017 09:20
Kırşehirli Vali Altıparmak Merkeze Alındı
-A +A

         İçişleri Bakanlığı'nın vali atamalarına yönelik kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararname ile aralarında Kırşehirli olan Denizli Valisi Ahmet Altıparmak dahil 41 ilin valisi değişti.  Altıparmak ile birlikte 19 ilin valisi merkeze alındı.
         İçişleri Bakanlığı'nın vali atamalarına yönelik kararnamesi Resmi Gazete'nin dünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararname ile 41 ilin valisi değişti. 19 ilin valisi merkeze alındı.
KIRŞEHİRLİ ALTIPARMAK MERKEZE ALINDI
         Kararname ile İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk merkeze alındı, yerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy getirildi. Kırşehirli olan Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Merkez Valiliği'ne çekildi. Kırşehirli olan Bilecik Valisi Süleyman Elban, Ağrı Valiliği'ne getirildi.
         Kırşehir'de görev yaptıktan sonra Mersin Valiliği'ne atanan ve burada Kırşehirlilerle yakın diyalog içerisinde olan Mersin Valisi Özdemir Çakacak da, Eskişehir Valisi oldu.
         81 il içerisinde tek bayan Vali olan Kırklareli Valisi Esengül Civelek de Muğla Valiliği'ne atandı. Kırşehirli olan Merkez Valisi Mehmet Tekinarslan da Kilis Valiliği'ne getirildi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Ekim%20Cumartesi%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı