Kırşehirliler, Sincan'da Buluştu!

Ankara'daki Kırşehirliler, gövde gösterisiyle dikkat çektiler

Kırşehir Haberleri 7 Haziran 2018 20:08
Kırşehirliler, Sincan'da Buluştu!
-A +A

                Merkezi Ankara'da bulunan Sincan Kırşehirliler Dernek Başkanı Yüksel Toklucu, 500 civarında Kırşehirlinin katılmasıyla iftar yemeği verdiklerini açıkladı.
                AK Parti 3. Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı Hacı Turan'a destek vermek üzere Etimesgut  Pamuk Center'da verilen iftar yemeğine Ankara'da yaşayan 500 kadar Kırşehirli destek verdi. İftara Hacı Turan, Kırşehirli olan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Kırşehir eski  Belediye Başkanı ve Belediyeler  Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır, KIR-DER eski Başkanı Lokman  Yıldırım, Etimesgut Kırşehirliler Dernek Başkanı Cuma Aslanhan, Yenimahalle Kırşehirliler Dernek Başkanı Gökhan Kolukırık ve yönetimleri, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkan Vekili  ve çok sayıda Kırşehirli  ve bürokratlar katıldı. İftar yemeğinde konuşan Halim Çakır, bugün Kırşehirlilerin bir birine sahip çıkma günü olduğunu belirterek, "İnşallah Ankara'nın  siyasetine  Kırşehir mührü vurulacak. Birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor" dedi.
                 Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da yaptığı konuşmada, bu tablo karşısında mutluluğunu ifade etti. Daha sonra konuşan AK Parti 3. Bölge 5. Sıra Milletvekili Adayı Hacı Turan da, çalışmaların iyi gittiğini söyledi ve Kırşehirlilerin her yerde  kendilerine sahip çıktığını  belirterek oluşan tablonun kendilerine güç ve gurur verdiğini ifade etti.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı