Kırşehirlilerden Köse’ye hayırlı olsun ziyareti

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Vakfı Başkan Yardımcısı Doğan Aslan, Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata ve dernek başkanları ziyaret gerçekleştirdi.

Kırşehir Haberleri 15 Nisan 2019 19:15
Kırşehirlilerden Köse’ye hayırlı olsun ziyareti
-A +A

         Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Vakfı Başkan Yardımcısı Doğan Aslan, Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata ve dernek başkanları gerçekleştirdikleri ziyarette Mamak Belediye Başkanı olan Murat Köse’ye başarılar dileyerek ‘STK’lar olarak her zaman yanında olduklarını dile getirerek uyum içerisinde çalışmanın önemini ifade ettiler. Seçimlerden önce göstermiş olduğunuz özverili davranışlarınızın seçimlerden sonrada devam etmesi bizler için çok önemli dediler.
TECRÜBELERİNİZDEN YARARLANMAK İSTERİM
         Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’de Kırşehirlilerin kendisine göstermiş oldukları ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seçimlerden önce olduğu gibi seçimlerden sonra da sizlerin tecrübeleri ile daha da güzel şekilde çalışmalar yapacağız. İnanıyorum ki çok güzel başarılara sizlerin desteği ile birlikte imza atacağız. Belediyemizin bütün imkanlarını halkımız için değerlendireceğiz. İnsanların mutluluğu bizim için çok önemli.  Bizde bu açıdan çalışmalarımıza insanımızın isteği doğrultusunda yön vereceğiz” dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı