Köksal, Hemşerilerini Buluşturuyor!

Köyümüz DALAKÇI Dergisi Editörü Murat Köksal insanları bir araya getirmeye devam ederken, bu kez lise arkadaşlarıyla buluştu.

Kırşehir Haberleri 8 Mayıs 2018 19:07
Köksal, Hemşerilerini Buluşturuyor!
-A +A

                Köyümüz DALAKÇI Dergisi Editörü Murat Köksal insanları bir araya getirmeye devam ederken, bu kez lise arkadaşlarıyla buluştu.
                Murat Köksal, Ankara'da eğitim veren Keçiören Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin 1993 yılındaki ilk mezunları olma özelliğine sahip Elektrik Bölümü öğrencileri ile çeşitli mesleklerde çalışan arkadaş topluluğunu, 25 yıl sonra Ankara'da bir araya getirerek hasret gidermelerini sağladı. 
               Bir ay gibi kısa bir zamanda mezun oldukları 25. Yılın anısına buluşma kararı alan sınıf arkadaşları, sınıf öğretmenlerine de ulaşarak günün anısına bir belge imzalatıp buluşmayı ölümsüzleştirdiler. 25 yıl önce ayrılan ve de yurdun çeşitli illerinden gelen meslek liseli eski dostlar, okul yıllarını anarken o yılları yeniden yaşadılar. Buluşmanın en anlamlısı ise adeta bir vefa örneği idi. Bu güzel buluşmaya katılamayan arkadaşlarından birisin hastanede yatmakta olan kardeşine verilen moral desteği herkese duygusal anlar yaşattı. 25 yıl sonra buluşan öğrencileri buluşma sonra hastaneye giderek birliktelik örneği sergilediler.
               Buluşmada Köyümüz DALAKÇI Dergisi Editörü Murat Köksal sık sık memleketi Kırşehir'i anlatırken her zaman olduğu gibi Neşet Ertaş türküleri ile de mini Kırşehir toplantısı haline geldi. 
               Bir sonraki buluşmalarını "Aileler düzeyinde ve öğretmenleri ile birlikte Kırşehir'de yapalım" teklifine  olumlu bulan arkadaş topluluğu günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilerek ayrıldılar.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı