KOPSOGEP'in Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Madde bağımlılığının önlenmesi ve erken tespit edilebilmesi amacına yönelik Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Gözünden Anlarım Projesi”, Konya Ovası Projesi (KOP) KOPSOGEP kapsamında desteklenmeye değer görüldü.

Kırşehir Haberleri 22 Mayıs 2018 20:07
KOPSOGEP'in Ödül Töreni Gerçekleştirildi
-A +A

                 Madde bağımlılığının önlenmesi ve erken tespit edilebilmesi amacına yönelik Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Gözünden Anlarım Projesi”, Konya Ovası Projesi (KOP)  KOPSOGEP kapsamında desteklenmeye değer görüldü. Hazırlanan Proje kapsamında madde bağımlılığını erken safhada anlama konusunda öğretmen ve velilere yönelik eğitimler verildi.
                 Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: "Projede 9. Sınıf öğrencileri arasında, sigara içen anne-babasına yönelik mektup yarışması düzenlendi. Bu yarışma kapsamında yazılan 48 mektup, kurulan komisyon tarafından değerlendirildi. En iyi mektup yazan 5 kız ve 5 erkek öğrenci ödüle layık görülerek bisiklet hediye edildi. Yine madde bağımlılığının önlenmesi ve öğrencilerimizin spora yönlendirilebilmesi amacı ile 2017-2018 yıllarında bireysel spor dallarında ulusal ve uluslararası derece yapan 33 öğrencimize eşofman takımı ve spor ayakkabı hediye edildi. Proje kapsamında ödül ve hediye alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz."
                     Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz tarafından 2017 ve 2018 yıllarında Ulusal ve Uluslararası Spor Müsabakaları'nda bireysel dalda ödül alan öğrencilere ödülleri dağıtıldı. Ödül alan öğrencilerin isimleri şöyle: Ela Naz Kızılırmak (30 Ağustos Zafer İlkokulu), Remzi Can Yıldırım (30 Ağustos Zafer İlkokulu), Merve Mina Bozkurt (30 Ağustos Zafer İlkokulu), Betül Demirtaş (Ahi Evran Anadolu Lisesi), İsmail Tekbiçak (Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik A.L.), Sıdıka Tekin (Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik A.L.), Dilara Ay (Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik A.L.), Feyza Erdem (Aşıkpaşa Ortaokulu), Muhammed Demirbaş (Aşıkpaşa Ortaokulu), Cemal Kuzu (Aşıkpaşa Ortaokulu), Muhammed Semyan Akinci (Aşıkpaşa Ortaokulu), Fatma Nur Tarhan (Atatürk Ortaokulu), Kayra Bartu Tekdoğan (Cacabey Ortaokulu), Doğukan Bayraktar (Cumhuriyet Ortaokulu), Senem Çelik (F.M.M. Mesleki Ve Teknik A.L), Urkuş Işık (F.M.M. Mesleki ve Teknik A.L), Ceylan Kocabey (IMKB 23 Nisan Ortaokulu), Elif Dursun (IMKB 23 Nisan Ortaokulu), Muhammed Emre Başgül (Özel Kırşehir Koleji), Münevver Soyutemiz (Merkez İmam Hatip Ortaokulu), Duran Uğur Özbek (Merkez İmam Hatip Ortaokulu), Sinem Şahin (Sırrı Kardeş Ortaokulu), Nisa Nur Terzi (Sirri Kardeş Ortaokulu), Azra Bayram (Sırrı Kardeş Ortaokulu), Emir Kaan Dölen (Süleyman Türkmani İlkokulu), Sena Nur Yıldız (Süleyman Türkmani İlkokulu), Arda Kurt (Süleyman Türkmani İlkokulu), Furkan Çakır (Süleyman Türkmani İlkokulu), Muhammed Emin Yıldız (Süleyman Türkmani İlkokulu), Damla Nur Kılıç (Süleyman Türkmani İlkokulu), Hakan Kaya (TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.)
MEKTUP YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİ İSİMLERİ:
               Ceren Aksoy (Sıddık Demir Anadolu Lisesi),  Naciye Toker (Sıddık Demir Anadolu Lisesi), Betül Elif Akoda (Sıddık Demir Anadolu Lisesi), Yakup Kadri Kasap (Abdulkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi), Zeynep Dağlı (İMKB 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Fatma Çatoğlu (İMKB 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Yusuf Gökçınar (İMKB 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Tevik Gök (Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Muhammed Saki Gerçek (Sıddık Demir Anadolu Lisesi) ve Yusuf Emre Coşkun (Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi)
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı