Köylerde Hizmete Devam

İl Özel İdaresi 2018 Yılı Yatırım Programı kapsamında birçok köyün altyapı problemini çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 2 Mart 2018 19:10
Köylerde Hizmete Devam
-A +A

                Kırşehir İl Özel İdaresi tarafından devam eden kanalizasyon hattı yapım çalışmalarını ve diğer çalışmaları yerinde incelemek üzere İsahocalı, Deveci, Köşker, Alişar, Yaylaözü ve Hashüyük Köylerini ziyarette bulunan Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır ile birlikte İncelemelerde bulundu. Kırşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen alt yapı ve kanalizasyon çalışmaları, nüfus bakımından yoğun olan köylerden başlayarak peş peşe yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Demir, "İçme suyu ve kanalizasyon hatlarının yenilenerek çağdaş ve sağlıklı bir altyapı sisteminin oluşturulduğunu ve çağa uygun, modern ve vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir ortamda yaşamaları için başladığımız projede ciddi ilerlemeler kaydediyoruz. Kanalizasyon çalışmalarından zarar görmüş yolların kışlık bakımını yapan ekipler çalışmalar kapsamında kumlama ve sıkıştırma yaparak yolun çamurlaşmasını önlemek için gerekli önlemleri aldı. Mevsim şartlarının elverdiği ölçüde çalışmalarına devam edecek olan ekipler, benzer çalışmaların diğer köylerde de aralıksız devam edecek” açıklamasını yaptı.
         Köyde yapılan hizmetten memnun kalan Deveci Köyü Muhtarı Haydar Türkmenoğlu ise yaptığı açıklamada, "Köyümüzdeki hizmetlerden dolayı şahsım ve köyde yaşayan vatandaşlar adına Kırşehir Valimiz Necati Şentürk'e, Genel Sekreterimiz Bektaş Aydoğan'a ve Kırşehir İl Özel İdaresi personeline ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.
         İncelemeler sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir’e Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır eşlik etti.
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı