KTSO'dan Eğitim Yardımı!

Kaman Ticaret ve Sanayi Odasınca (KTSO), yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına devam ediliyor.

Kırşehir Haberleri 21 Eylül 2018 19:12
KTSO'dan Eğitim Yardımı!
-A +A

                Kaman Ticaret ve Sanayi Odasınca (KTSO), yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına devam ediliyor.
                Hazırlatılan her biri 50 lira değerindeki 800 çekin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına başlandı. Oda tarafından zarf içerisinde tek tek üye iş yerlerine gönderilerek dağıtımı yapılan eğitim yardımı çekleri, sadece çeklerin üstünde yazan iş yerinde geçerli olacak.
                KTSO Başkanı Yakup Eğri, yaptığı açıklamada, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla toplam 40 bin lira değerinde eğitim yardımı yapıldığını belirtti.
                Kırtasiye ve giyim amacıyla kullanılacak olan çeklerin hangi esnafta kullanılacağının da belirlendiği anlatan Eğri, şunları kaydetti: "Dağıtılan çekler sadece üzerinde ad ve unvanı yazılı kırtasiye ve ya da giyim mağazasında geçerli olacak. KTSO'ya kayıtlı olan bu iş yerlerinde nakit para yerine geçecek olan çeklerin 5 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde bir değeri kalmayacak. Amacımız eğitim öğretime başlayan çocukların ihtiyaçlarının giderilmesi için ailelere küçük bir katkı sağlamak. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitiminde bir nebze olsun katkımız olacaksa bu bizim için en büyük değerdir. Eğitimde dereceler çıkartan ilçemizde umarım bu yıl da bir çok öğrencimiz başarılarıyla bizleri gururlandırır."

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı