Kültürel Kırşehir Gezisi Düzenlendi

Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Kültürel Kırşehir Gezisi düzenledi

Kırşehir Haberleri 14 Mart 2018 09:35
 Kültürel Kırşehir Gezisi Düzenlendi
-A +A

         Başkanlığını Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayla Ünsal’ın yaptığı Kırşehir Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Üyelerince kültürel Kırşehir Gezisi düzenlendi.
         Gezi hakkında görüşlerini açıklayan Doç. Dr. Ayla Ünsal Kırşehir Merkezi ve Kaman İlçesi ile Japon Bahçesi, Savcılı ve Toklumen köylerine gezi düzenleyerek Üniversite öğrencilerinden oluşan Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Üyelerine Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin anlatıldığını böylece üniversite öğrencilerinin Kırşehir’i daha iyi tanıdıklarını bu tür gezilerin üniversite öğrencileriyle sürekli yapılmasının öğrencilerin Kırşehir’i tanımaları ve mezun oldukları zaman gittiklerinde Kırşehir’i çok iyi tanıtmaları bakımından faydalı olacağını ve Kırşehir’in reklamının yapılması bakımından önemli olduğunu belirtti.
         Doç. Dr. Ayla Ünsal bu gezinin düzenlenmesinde büyük emeği olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Osman İlhan’a, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’e, Kırşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Yaşasın’a ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür etti.
 
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı