Kurbanlar Dualarla Yola Çıkarıldı

Zeytin Dalı Harekâtı’na başarıyla devam eden Mehmetçiklerimiz için başlatılan “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” tamamlandı ve 250 adet koyun ile 8 büyükbaş hayvanın bulunduğu Kurban Bağışı Tırları yola çıkarıldı.

Kırşehir Haberleri 11 Mart 2018 13:30
Kurbanlar Dualarla Yola Çıkarıldı
-A +A

                          Zeytin Dalı Harekâtı’na başarıyla devam eden Mehmetçiklerimiz için başlatılan “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” tamamlandı ve 250 adet koyun ile 8 büyükbaş hayvanın bulunduğu Kurban Bağışı Tırları yola çıkarıldı. Kırşehir Valiliği tarafından başlatılan ve Kaman Kaymakamlığı tarafından yürütülen "Kaman'dan Afrin Kahramanlarına Kurban Kampanyası"nda Afrin'de görev yapan Mehmetçiklere yapılan dualarla 250 küçükbaş ve 8 büyükbaş hayvan gönderildi.
                         Kaman ve köylerinden bağışlanan kurbanlıklar için Çarşı Camiinde kılınan Cuma namazı sonrasında Kaman Kaymakamı Murat Girgin’in teşekkür konuşmasının ve Kaman İlçe Müftüsü Ömer Can’ın yaptığı duanın ardından çarşı meydanından uğurlandı. Kaman'dan gönderilen kurbanlar, Kırşehir Vali Necati Şentürk’ün katılımlarıyla Kırşehir’de yer alan et kombinalarına teslim edildi. Bu kombinalarda kesimleri gerçekleştirilecek olan kurbanlar yapılacak gerekli işlemlerin ardından Kahraman Mehmetçiklerimize ulaştırılacak.

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/13%20ARALIK%20PER%C5%9EEMBE-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı