Medrese Mahallesi Muhtar Adayı Hanım Çakır'dan Gazetemize Ziyaret!

Medrese Mahallesi Muhtar Adayı Hanım Çakır, Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com'u ziyaret ederek Kırşehir'in en büyük mahallelerinden biri olan Medrese Mahallesi'ne hizmet için 'Ben de varım' dedi.

Kırşehir Haberleri 11 Aralık 2018 13:02
Medrese Mahallesi Muhtar Adayı Hanım Çakır'dan Gazetemize Ziyaret!
-A +A

         Medrese Mahallesi Muhtar Adayı Hanım Çakır, Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com'u ziyaret ederek Kırşehir'in en büyük mahallelerinden biri olan Medrese Mahallesi'ne hizmet için 'Ben de varım' dedi.
         1983 yılında Kırşehir'de dünyaya gelen ve ilk ve orta öğreniminin ardından lise eğitimini de memleketi Kırşehir'de tamamlayan , Medrese Mahallesi'nin sorunlarını kendi sorunu gibi bilen Muhtar Adayı Çakır, Medrese'nin sesi olmak için bu yola çıktığını kaydetti. 2 çocuk annesi Hanım Çakır, Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile Medrese Mahallesi'nde hayata geçireceği projelere ilişkin bir sohbet gerçekleştirdi. Çakır açıklamasında, "Doğruluk, çalışkanlık, felsefesi ile çok sevdiğim ve yıllarca ikamet ettiğim Medrese Mahallesine hizmet için muhtarlık görevine talibim. Kırşehir'e iyi bir hizmet verebilmenin azmini ve enerjisini her an duymaktayım. Kırşehir'de birlik ve beraberlik pekiştirilerek mahallemizin her köşesine hizmet götürmek ana ilkemiz olacak. Muhtarlık görevlerinin, dürüstlük ve adil yönetim çerçevesinde şeffaf bir şekilde yürüteceğim. Ben değil biz anlayışıyla güven ve desteklerinizle birlikte, muhtarlık hizmetinize talibim" dedi.
         Medrese Mahallesi Muhtar Adayı Hanım Çakır, Muhtarlık görevimi dürüstlük ve adil yönetim çerçevesinde yapacağımı taahhüt ediyorum" dedi ve şunları kaydetti: "Bu hizmet yarışında ben de varım. Muhtarlık koltuğuna değil, hizmete talibim. Tek bayan muhtar adayı olarak kendime güveniyorum. Ailemden ve büyük destek aldım. İnsanlarla iç içe olmayı ve hizmet etmeyi seviyorum. Medrese Mahallesi benim doğup büyüdüğüm yer. Amacım vatandaşlarımın gönlüne girebilmek. Sorun ve sıkıntıları çözme noktasında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışarak mahalle halkına hizmet etmeye talip oldum. Amacımız tüm muhtarlık çalışmalarını halk için, halkla birlikte yürütüp, sonuna kadar şeffaflık içerisinde halkın karar alma süreçlerine doğrudan katılımını sağlamak.İyi işler yapacağıma inanıyorum. Herkesin desteğini bekliyorum. Her türlü soru görüş ve önerilerinize açığım. Sosyal medya hesabım ve 0554 136 21 96 WhatsApp hattım ile günün her saatinde Medrese Mahallesi sakinlerinin fikirlerine gönlüm açıktır. Sağlıcakla kalın.”  


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Ekim%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı