Meydanda Kalabalığı Gören Cumhurbaşkanı Erdoğan Geldi Zannetti!

Kırşehir’de AK Parti Belediye Başkanı ve Mahalli İdareler Seçimlerinin 3. Dönem adayı Yaşar Bahçeci, miting havasında açık hava toplantısı yaptı.

Kırşehir Haberleri 25 Mart 2019 13:18
Meydanda Kalabalığı Gören Cumhurbaşkanı Erdoğan Geldi Zannetti!
-A +A

                  Kırşehir’de AK Parti Belediye Başkanı ve Mahalli İdareler Seçimlerinin 3. Dönem adayı Yaşar Bahçeci, miting havasında açık hava toplantısı yaptı. 
              Cacabey Meydanında konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’i imar ettiklerini 10 yılda Kırşehir’in seçildiği 2009 yılında en genç Belediye Başkanı olarak, hayal edilemeyen her projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Cacabey Meydanında toplanan binlerce kişiye konuşan Belediye Başkanı Bahçeci, “Kırşehir’de bir çok soruna karşı duyarsız kalınmıştı. Bizler, her duyarsızlığın ve her sorunun üzerine giderek Kırşehir’in 14 mahallesinde yaşanan sorunlarına çözüm üreterek şehrimizi yeniden imar ettik” dedi. 
Cacabey Meydanı Kırşehir’in kalbidir diyen Belediye Başkanı Bahçeci, konuşmasını şöyle sürdürdü; 
"Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde burada bizlerle olmanız bize güç kattı. Değerli Kırşehirliler, 34 yaşında Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı olarak yola çıktık. Cacabey’in , Ahi Evran’ın Kaya Şeyhi’nin, Yunus’un mirasını alarak çıktığımız yolda bizi desteklediniz. 2009 yılında bana bir teyzemiz projelerimizi görerek bana ‘Oğlum pek gençsin. Hayal içindesin’ demişti. Teyzemizin hayal olarak gördüğü her projemizi bizler hayata geçirdik. Cacabey Meydanını yaparken bile bizlere ne kulplar taktılar. Kulpçularla bizler, daima mücadele içerisinde olduk. Kendi partilerinden başka gözü hiçbir şeyi görmeyenlere ders veriyoruz. Atatürk de, Abdülhamit de, Yavuz Sultan Selim de, Fatih Sultan Mehmet de, hepsi bu toprakların değeri , bizler kimseyi fikrinden dolayı kimseyi kimseden ayırmadık. İnsanlar, farklı düşünebilir. Bizleri ortak menfaatlerimiz bir arada tutar. Ayrımcı bir politikamız olmadı. Yaşar Bahçeci 10 yıldır Belediye Başkanı, Kırşehirliler işini doğru yaptı mı, yapmadı mı diye bakabilmek lazım. Türkiye’nin en kolay ulaşılabilen bir Belediye Başkanı olarak daima şeffaf olduk. Her yıl düzenli hesap verdiğimiz gibi hesapta verdik. Dürüstlüğümüzden taviz vermedik. 830 milyon liralık yatırım yaptık. Yatırımlarımızda devam edecek.” 

Kaynak : İHA

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı