MHP Milletvekili Adayları Belli Oldu!

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) milletvekili adayları belli oldu.

Kırşehir Haberleri 17 Mayıs 2018 13:37
MHP Milletvekili Adayları Belli Oldu!
-A +A

                 Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) milletvekili adayları belli oldu. MHP İl Başkanı Arif Kılıç, sıralamanın Oğuz Sulusaray ve Ahmet Akpınar şeklinde olduğunu açıkladı.
                 MHP'de milletvekili aday komisyonu çalışmalarını tamamlandı ve 24 Haziran’da aday gösterilecek 27. Dönem milletvekili aday listesi belirlendi. Kırşehir adayları için teşkilatlardan ayrıntılı bilgi istendi. Ayrıca, merkezi yoklama öncesi Kırşehir'deki partililerin görüşleri alınarak rapor halinde Genel Merkez'e iletildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlığında yapılan toplantıda, 21 Mayıs'ta Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunulacak milletvekili aday listeleri belirlendi. Kırşehir'den Oğuz Sulusaray (siyaset bilimcisi) ile A. Aydın Akpınar'ın (avukat) yer aldığı açıklandı.
                   MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "24 Haziran'da yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin Kırşehir'imize ve ülkemizi hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yapılacak olan seçimin partimizi ve ülkemiz açısında ne kadar hayati değer taşıdığının idraki içinde olduğumuzu aziz Kırşehirliler ve dava arkadaşlarımızın bilmesi gerekir. Bu sancılı süreçte devletimizin bu sarmaldan kurtarılması için elimizden gelen gayreti ve çabayı sarf ettiğimizi herkesin bilmesini istiyorum. Bizler hiçbir menfaat düşünmeden ve bir karşılık beklemeden ülkemize ve partimize hizmet eden gönül erleri oluğumuzu bütün cihan bilir ve tanır. Milliyetçi Hareket Partisi, yarım asırlık bir çınardır köklerini geçmişten alan kuruluş felsefesi devletimizin kuruluş felsefesiyle  aynı  istikamette olan dün Başbuğumuzun izinde bugün de liderimizin emrinde bütün kurulan tuzakları boza boza yoluna devam etmektedir. Hal böyle olunca yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimiz Cumhurbaşkanı adayı çıkarmamıştır. Adayımız Recep Tayip Erdoğan'dır. Milletvekili adaylarımızı  bütün teşkilatlarımızın görüşlerini,  düşüncelerini alarak milletvekilliği sıralamamız ise Oğuz Sulusaray ve A. Aydın Akpınar olarak belirlenmiştir. Devletimize, şehrimize ve  partimize hayırlı uğurlu olsun. Sefer Bizden Zafer Allah'tandır."
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ekim%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı