MHP Seçim Bürosu Açıldı!

MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, Akçakent'te gövde gösterisinde bulundu

Kırşehir Haberleri 4 Haziran 2018 20:10
MHP Seçim Bürosu Açıldı!
-A +A

        Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayları Oğuz Sulusaray ve A. Aydın Akpınar ile İl ve İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları Yönetimi ve kalabalık halk kitlesinin katılımıyla MHP Seçim Bürosu açılışı gerçekleşti.
         Hayırevi karşısındaki seçim bürosu büyük bir ilgiye ve heyecana mazhar oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından MHP İl Başkanı Arif Kılıç, açılış konuşmasında "Kırşehir iki değerli evladını seçip meclise gönderecek" dedi. Daha sonra MHP Milletvekili Adayı A. Aydın Akpınar konuşmasında, 15 Temmuz hain girişimi tarihte daha önce de yapılan işgal  girişiminin devamı olduğunu belirtti. Başkan Kılıç, "Bunların karşısında MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin dik duruşunun ne kadar haklı olduğunu gördük" dedi. Son olarak Kırşehir birinci sıra adayı  Oğuz Sulusaray konuşma yaptı. MHP'nin seçim vaatlerini anlattı. Çiftçiye mazot desteği, esnafa kredi gibi sosyal içerikli konulara değindi.
         Açılışın ardından Milletvekili Adayları Oğuz Sulusaray ve A. Aydın Akpınar, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir'in de katıldığı heyet, halk ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan heyet vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.
         Ziyaret esnasında Kırşehir halkı Cumhur İttifakına ve milletvekillerine tam destek sözü verdi. Bundan ziyadesiyle memnun olan adaylar, vatandaşlara ve esnaflara teşekkür ederek; MHP seçim beyannamesi ve bölgesel sorunlar üzerine kısa cevaplı  değerlendirmelerde bulundu.
MHP AKÇAKENT'E 3 HİLAL MÜHRÜNÜ VURDU
         MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ve MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç'ın da katıldığı heyeti, MHP Akçakent İlçe Başkanı Mehmet Güner'in başkanlığında çok sayıda partili ve Akçakent halkı büyük bir coşkuyla karşılandı. Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren heyet; ziyaretlerin ardından Akçakent halkını ve esnaflarını ziyaret etti. Halkın sorunlarını dinleyen MHP Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray çözüm önerileri ve MHP seçim beyannamesi üzerine bilgiler verdi. Görmüş olduğu ilgiden ve almış olduğu destek sözünden memnun olan Sulusaray, Akçakent Halkına teşekkür etti.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı