MHP Tempo Arttırdı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve yönetimi BİL Okulları'nı ziyaret ederek Okul Müdürü Mustafa Çelik ile sohbet etti.

Kırşehir Haberleri 2 Haziran 2018 20:10
MHP Tempo Arttırdı!
-A +A

     Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve yönetimi BİL Okulları'nı ziyaret ederek Okul Müdürü Mustafa Çelik ile sohbet etti. Sohbet esnasında MHP seçim beyannamesinde yer alan eğitim-öğretim ile ilgili vaatlerin yanı sıra özel okullarının sorunları ve devlet teşviki alan öğrenciler hakkında görüşüldü. BİL Okulları Müdürü Mustafa Çelik, kurumlarındaki okul türleriyle ilgili bilgiler verdi.
         Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ilgilerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ AVCILILAR DERNEĞİ ZİYARETİ
     Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayları Oğuz Sulusaray ve  A. Aydın Akpınar, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç,  Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir'in de katıldığı heyet; Kırşehir Avcılılar Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, Cumhur İttifakı'nın gerekçeleri ve amaçları hakkında bilgi vererek derneklerin toplumsal ve sosyal alandaki işlevlerini vurguladı.
         Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, dernek yetkililerine ve misafirlere teşekkür ederek destek sözü istedi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ARTVİNLİLER DERNEĞİ ZİYARETİ
     Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayları Oğuz Sulusaray, A. Aydın Akpınar, Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir'in de katıldığı heyet; Artvinliler Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında MHP seçim beyannamesi hakkında geniş çaplı değerlendirmelerde bulunan heyet, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
         Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, sıcak karşılamalarından ve yakın ilgilerinden dolayı dernek yetkililerine teşekkür ederek Artvinli vatandaşlardan Cumhur İttifakı'na ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek sözü istedi.
MHP'NİN SEÇİM BÜROSU AÇILDI
         Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) seçim bürosunun ikincisi  ise geçen Cumartesi günü açıldı.
         Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayları Siyasetçi Bilimcisi Oğuz Sulusaray ile Avukat A. Aydın Akpınar, seçim çalışmalarını il merkezinde ve ilçelerde yoğun şekilde sürdürürken, Yenice Mahallesi'nde bulunan Belediye Hayırevi'nin karşısındaki seçim bürosunun açılışı yapıldı.
         Milletvekili Adayları Sulusaray ve Apaydın, yaptıkları açıklamada, "Aziz hemşerilerim, niyetimizin Hayr olduğu bu süreçte akıbetimizin Hayr olmasını diliyoruz.  Seçim İletişim Merkezi'nin açılışına katılan hemşerilerimize teşekkür ederiz" dediler.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ekim%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı