MHP yoluna Torun ile devam edecek!

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nde nefesler tutuldu.

İlçeler 27 Kasım 2018 10:03
MHP yoluna Torun ile devam edecek!
-A +A

                   31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nde nefesler tutuldu. 
                    Parti tabanından gelen çok ciddi talep nedeniyle aday olduğunu bildiren Çağatay Torun'un MHP'den Kırşehir Belediye Başkanı Adayı olarak belirlendiği bilgisine ulaşıldı. Genel Merkez'den edinilen bilgilere göre Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir'de Çağatay Torun ile yola devam kararı aldı. 
ÇAĞATAY TORUN KİMDİR?
                   Kırşehir ili Merkez İlçesinde, 1976 yılında mimar bir baba ve öğretmen bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladığı ilköğrenimini müteakip, sırayla Merkez Kale Orta Okulu ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. Devamında 1994 yılında başladığı Ankara Bilkent Üniversitesi İngilizce Muhasebe bölümünü şeref öğrencisi olarak ve Anadolu Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Muhasebe Finansman Bölümünü bitirdi.
                   Mezuniyetin ve kısa dönem vatani görevimin ardından halihazırda inşaat, tarım ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren 80 yıllık aile şirketinde yönetici olarak iş hayatına başladım. Kırşehir Ülkü Ocaklarında 2000-2002 yılları arasında il ocak üniversite teşkilat sorumlusu ve ikinci başkan olarak hizmette bulundu. Kırşehir’de 2009-2011 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi İl yönetim Kurulu üyesi olarak çalıştı. Yine 2009 yılında yapılan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde, meclis üyesi olarak seçilip hesap inceleme komisyonu başkanı sıfatıyla, 2013 yılında yapılan seçimlerde yine meclis üyesi sıfatıyla seçilip, Çiftçi Mallarını Koruma İl Başkanlığı, Ticaret İl Müdürlüğü Hakem Heyeti üyeliği, 2018 yılı içerisinde yapılan seçimlerle de 3’ncü kez Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliğine seçildim. Halihazırda Ticaret ve Sanayi Odasının yönetim kurulu sayman üyesi görevini yürütüyor.
                  Yine 2009-2013 yılları arasında TOBB Genç Girişimciler Kurulunu kurup 4 yıl başkanlığını yürüttü. Şu anda Kırşehir Girişimci İş İnsanları Derneği Kurucu Başkanlığını yürütüyor. Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. İyi derecede İngilizce biliyor, Kırşehir 1’nci Noteri yeminli tercümanı. Evli, Umay, Gökçen ve Aybüke isimlerinde üç kız babası.
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı