Mikail Arslan'dan, Çiçekdağı'na Ziyaret!

Kırşehir Milletvekili Mikail Aslan, hafta sonunda Çiçekdağı Kaymakamı Nurbaki Yalçın ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile birlikte Çiçekdağı İlçesi'nde incelemelerde bulundu.

Kırşehir Haberleri 2 Nisan 2018 19:14
Mikail Arslan'dan, Çiçekdağı'na Ziyaret!
-A +A

          Milletvekili Arslan'ın yatırımlar hakkında bilgi aldığı ziyarete Çiçekdağı Kaymakamı Nurbaki Yalçın ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile birlikte İmar Müdürü Ömer Sert ve Yol Şube Müdürü Ahmet Bayır ile birlikte AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu da katıldı.
         Milletvekili Mikail Arslan'ın ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu, "Çiçekdağı’mıza yapılacak Huzur evi inşaatı ile ilgili arsa yerini ve sıcak asfalt olacak Çiçekdağı-Sekili yeni yol güzergâhını inceledik. Bu yatırımları İlçemize kazandıran Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, İl Genel Meclis Başkanımız ve Üyelerine, ilgili kurum müdürlerimize, emeği geçen herkese Çiçekdağı halkı adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" dedi.
         Milletvekili Arslan, aynı gün Çiçekdağı-Büyükteflek arasındaki yolun alt yapı zemin çalışmalarını yerinde değerlendirdi. Milletvekili Arslan, Çiçekdağı İlçe Kaymakamı Nurbaki Yalçın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü H. Ömer Sert ve AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu ile yerinde incelemeler yaparak, yapılması planlanan (B.S.K ) Bütümlü Sıcak Asfalt çalışmaları hakkında istişarede bulundu.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı