SICAK HABER

Mikail Aslan, Canikli'yle Görüştü!

Arslan, önceki gün Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yle görüştü.

Kırşehir Haberleri 3 Nisan 2018 19:14
Mikail Aslan, Canikli'yle Görüştü!
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, önceki gün Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yle görüştü. Milletvekili Arslan, Uzmanlar Federasyonu Başkanı Arif Saylam ve Tüm Uzmanlar Derneği Genel Başkanı Ali Tilkici ile birlikte makamında ziyaret ederek 3269 Sayılı Kanuna Tabii Uzman Çavuşları'nın sorunlarını ve çözüm önerilerini Bakan Canikli'ye iletti.
         Milletvekili Arslan, görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, "Olumlu geçen görüşmede talepler ile çözüm önerilerini ilettik. Bakan Canikli, uzmanların sorunlarıyla ilgileneceğini ve konunun yakın takipçisi olacağını ifade etti.  Bakan Çanikli'ye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
         Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Uzmanlar Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Tüm Uzmanlar Derneği (TUZED) Başkanı Ali Tilkici ve yönetim kurulu üyeleri ile Meclis'te görüştü. Görüşmede; 3269 sayılı kanuna tabii Uzman Çavuşların sorunları hakkında istişarelerde bulundu. Talepleri en yetkili mercilere ulaştırmak ve sorunları çözüme kavuşturmak için Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile Uzmanlar Federasyonu Başkanı Arif Saylam ve TUZED Genel Başkanı Ali Tilkici’nin katılımları ile bir görüşme yapıldı.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Nisan%20CUMA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı