SICAK HABER

Milletvekilleri Turan ve Kendirli'ye Ziyaret!

Siyasiler ve bürokratlarla ikili görüşmelerini sürdüren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’yi ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 17 Temmuz 2018 19:12
Milletvekilleri Turan ve Kendirli'ye Ziyaret!
-A +A

         Siyasiler ve bürokratlarla ikili görüşmelerini sürdüren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’yi ziyaret etti. Milletvekilliğine seçilen Hacı Turan ve Mustafa Kendirli’ye görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Prof. Dr. Vatan Karakaya, Turan ve Kendirli’nin şehrimiz ve ülkemiz için başarılı işler yapacağına inandığını söyledi.
         Üniversitenin mevcut durumu ve geleceğe yönelik planlarını Milletvekilleri Hacı Turan ve Mustafa Kendirli’ye aktaran Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini adına yakışır bir üniversite olarak yoluna devam ettirmek istediklerini anlattı. Pilot üniversite projeleri, kalite süreci, akademik ve fiziki gelişmeler hakkında Turan ve Kendirli’yi bilgilendiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
         Rektör Karakaya’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Ankara 3. Bölge Milletvekili Hacı Turan ile Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir için yapılabilecek her türlü çalışmada yer almaktan mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı