Milletvekillerinden Başkan Çolak'a ziyaret

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kaman'da yol bakım çalışmaları ve esnaf ziyaretlerini sürdürürken daha yaşanabilir bir Kaman için çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüleceğini bildirdi.

Kırşehir Haberleri 4 Mayıs 2019 12:33
Milletvekillerinden Başkan Çolak'a ziyaret
-A +A

         Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kaman'da yol bakım çalışmaları ve esnaf ziyaretlerini sürdürürken daha yaşanabilir bir Kaman için çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdürüleceğini bildirdi.
         Mazbatasını aldıktan hemen sonra çalışmalarına başlayan ve her zaman halkın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretileceğini dile getiren Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak'a hayırlı olsun ziyaretleri de sürüyor.
         AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili  Mustafa Ataş, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Ankara Milletvekili Hacı Turan ve AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan Kaman Belediyesi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Misafirler daha sonra Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi ve Japon Bahçesini ziyaret ettiler. Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, konuklarına Kaman Belediyesi'nin hayata geçireceği çalışmalara ilişkin bilgiler vererek; "Halkımız verdiği destekle bizleri 5 yıl boyunca bu şehri yönetmeye layık gördüler. Bizler de onların istek ve taleplerini yerine getirmek için projeler hazırladık, çalışmalar başlattık. Ziyaretlerde hemen hemen aynı taleplerle karşılaşıyorum. Sorunların çözümü için göreve geldiğimiz ilk günden beri hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. Umarım en kısa zamanda tüm sorunlar çözülecek” dedi.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

ABDULLAH SORGUN

17:00 4 Mayıs 2019

Kırşehir ahi evran egitim ve araştırma hastanesinde çalışma barışı bozulmuş çalışanlar tükenmişlik içerisinde çalışıyor. Mr bölümünde 1 cihaz var günlük 8 çalışan var bunların bazıları mr dan anlamayan tıbbi sekreter ve hemşire bu yüzden bilgisiz kişilerce mr cihazı pert olmuş 300 bin tl masraf çıkmiştır. ve işe gelmeden nöbet parası almaktadırar. Hastane değişsin birşeyler düzelsin diye başhekim değişti lakin masa başında çalışanlar halen görev yerlerinde hasta haklarında,kalitede,çalışan hasta haklarında poliklinik kısımlarında görev dışı bir çok hemşire çalışmakta artık çalışanlar adalet istiyor.skopide doktorların çekmesi gereken skopiyi 3 çalışan çekiyor ve her ay fazladan nöbet parası alıyorlar çalışmadan. Çalışanlar adelet istiyor.
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Temmuz%20Sal%C4%B1%20-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı