Miniklerden Anlamlı Ziyaret!

Kırşehir BİL Koleji Anaokulu öğrencileri, Kırşehir Huzurevi'ndeki yaşlıları ziyaret ederek karanfil armağan ettiler

Kırşehir Haberleri 22 Mart 2018 19:10
Miniklerden Anlamlı Ziyaret!
-A +A

         Kırşehir BİL Koleji Anaokulu öğrencileri, 21 Mart Bahar Bayramı nedeniyle Kırşehir Huzurevi'nde kalan yaşlıları ziyaret ederek onlara çiçek armağan ettiler.
         Kırşehir Huzurevi'ne gerçekleşen ziyarette Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, BİL Koleji Genel Müdürü Mustafa Çelik, Kırşehir Huzurevi Müdürü Fatih Göçer, Ana Sınıf Öğretmeni Gökçen Vural Köremezli ile çok sayıda öğrenci katıldı.
         Minikler, beraberlerinde getirdiği çiçekleri Kırşehir Huzurevi'nde kalan yaşlılara armağan ederken Kırşehir BİL Koleji Genel Müdürü Mustafa Çelik, "Okulumuz, düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile kuruldu. Miniklerimizle Kırşehir Huzurevi'nde kalan yaşlılarımızı ziyaret ettik ve onlara karanfil armağan ederek gönüllerini aldık. Ayrıca onların hayır dualarını aldık. Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Ramazan Baykara ve Kırşehir Huzurevi Müdürü Fatih Göçer'e, gösterdikleri yakınlık nedeni için Kırşehir BİL Koleji adına teşekkür ediyoruz" dedi.Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı