SICAK HABER

Motorine Bir Zam Daha

12 Nisan gece yarısından itibaren 17 kuruş zam gelen motorinin fiyatına önceki gen 13 kuruşluk yeni zam geldi.

Kırşehir Haberleri 13 Nisan 2018 19:12
Motorine Bir Zam Daha
-A +A

         Kırşehir'de motorin fiyatlarına üç gün arayla ikinci zam geldi ve motorinin fiyatı 4,64 liraya çıkarıldı. 12 Nisan gece yarısından itibaren 17 kuruş zam gelen motorinin fiyatına önceki gen 13 kuruşluk yeni zam geldi. Kırşehir'de motorinin litresi 4,51 liradan 4,64 liraya yükseldi.
         Önceki gün motorinin litre fiyatına 13 kuruşluk yeni bir zam yansıtıldı. Brent petrol fiyatlarının 73 dolar seviyesini geçmesi ve dolar/TL'deki yüksek tansiyon akaryakıtta yeni bir zamma kapı araladı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada, "13 Nisan Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 13 kuruş zam geldi" açıklamasında bulundu.
         Kındam'da bulunan Turan Petrol'den edinilen bilgiye göre, motorin fiyatlarına üç gün önce yapılan 17 kuruşluk zammın ardından Perşembe gecesinden itibaren motorine 13 kuruşluk zam geldi. Kırşehir'de motorin fiyatı 4,51 liradan 4,64 liraya yükseldi.
         Motorin fiyatı İstanbul'da 5.6 lira civarına çıktı.  Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösterdiği için Kırşehir ile birlikte tüm illerde farklı fiyatlar uygulanıyor.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı