Mucur Havalisi Derneği’nden Hacı Turan'a Ziyaret!

Gerçekleştirdiği proje ve çalışmalarla Ankara’da yaşayan Kırşehirlilerin sesi olan Mucur Havalisi Derneği mecliste vekil seçilen Kırşehirli hemşerilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırşehir Haberleri 30 Temmuz 2018 19:14
Mucur Havalisi Derneği’nden Hacı Turan'a Ziyaret!
-A +A

         Gerçekleştirdiği proje ve çalışmalarla Ankara’da yaşayan Kırşehirlilerin sesi olan Mucur Havalisi Derneği mecliste vekil seçilen Kırşehirli hemşerilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Mucur Havalisi Derneği Başkanı Ramazan Baltacı ve Yönetim Kurulu üyeleri vekil seçilen Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve aslen Kırşehirli Ankara milletvekili Hacı Turan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunarak birlik beraberlik mesajları verdiler.
KIRŞEHİR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM
         Ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan “ Hemşerilerim ziyareti beni çok mutlu etti. Desteklerini her zaman hissettim hissetmeye devam ediyorum. Gerek Kırşehir olsun gerek Ankara’da yaşayan Kırşehirlilerin birlik ve beraberliği için elimden geleni yapacağım. Kırşehir’imizin güzelleşmesi gelişmesi için mecliste neler yapılması gerekiyorsa onu yapacağımdan hemşerilerimin emin olsun. Kapım her zaman Kırşehirli hemşerilerime açıktır” dedi.
ANKARA İÇİN NE KADAR ÇALIŞIRSAM KIRŞEHİR İÇİN DE O KADAR ÇALIŞACAĞIM
         Ziyarette konuşan aslen Kırşehirli AK Parti Ankara milletvekili Hacı Turan “ Bizleri mecliste ki odamda yalnız bırakmayarak gelen Kırşehirli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Bu dönem Allah nasip etti. Ankara’dan milletvekili olduk. Ama hemşerilerim şunu unutmasınlar ki Ankara için ne kadar çalışırsam Kırşehir için de o kadar çalışacağım. Kırşehir’in gelişmesi büyümesi için tüm projelerde yer alacağım. Mucur Havalisi Derneğine ziyaretleri için tekrar çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanınızdayım” dedi.
VEKİLLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ
         Mucur Havalisi Derneği Başkanı Ramazan Baltacı yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek “ Biz Kırşehirliler olarak Ankara’da birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Siyasi görüş ayrımı yapmadan hemşerilerimizle beraber çalışarak Kırşehir için somut projeler üretmeliyiz. Biz bu bağlamda mecliste Kırşehirli hemşerilerimizi ziyaret ederek onların her zaman destekçisi olduğumuzu ve her türlü proje ve çalışmada yanlarında olduğumuzu söyledik. Her şey Kırşehir için her şey birlik ve beraberliğimiz için” dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı