Mucur'da Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı

Mucur'da Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı

Mucur Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Mucur Kaymakamı Faruk Erdem Başkanlığında yapıldı.

Toplantıya Kaymakam Faruk Erdem, Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Daire Amirleri ve Okul Müdürleri katıldı. Toplantıda 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında açılan kursların değerlendirilmesi, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak çalışmalar, açılması planlanan kurslar, işbirliği yapılacak kurumların tespit edilmesi, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

Öte yandan Mucur Kaymakamı Faruk Erdem, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle de yazılı bir mesaj yayınladı. Kaymakam Erdem mesajında şu ifadelere yer verdi: "Vatanın her karışında eşsiz bir mücadele örneği ile canları pahasına bu topraklar için savaşan, vatan sevgisini tüm sevgilerin üzerinde tutan; bayrak, vatan, millet gibi kutsallarını canından aziz bilen, milletimizin haklı ve en anlamlı gurur kaynağı şehit ve gazilerimiz.

Şunu unutmamalıyız ki; bizler bugün cennet vatanımızda huzurlu ve rahat isek bunu canı pahasına destanlar yazan şehit ve gazilerimize borçluyuz.

Bizler için büyük manası olan bu özel günde; cennet vatanımızı bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi, vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Hayatta bulunan gazilerimize en derin saygı ve şükranlarımı sunuyor, kendilerine Yüce Allah’tan uzun ömürler diliyorum."

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR